Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kezeli sok ember ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezeli sok ember ennyire cikinek a szingliséget?

Figyelt kérdés
Már jó ideje figyelem hogy amikor egy szinglitől legyen az fiú vagy lány megkérdezik van e csaja/pasija.Akkor nemleges válasz esetén nem azt mondja:"Nem, nincsen" Hanem azt hogy"Hát most épp nincsen".Szerintem inkább az a gáz mikor valaki ennyire exkluzálja magát,mintha azt mondaná hogy"most épp nem kettyintek senkivel de jó bőr vagyok bizonyám"

2012. jún. 11. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Én kijelentem simán, hogy nincs kapcsolatom és hogy sokszor nem is tudom akarok-e.
2012. jún. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert Magyarországon családalapítási kampány van és ciki szinglinek lenni.
2012. jún. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hö én szingli vagyok és bevallom nem ,h ciki nek érezném hanem épp elenkezője büszke vagyok rá tele a tökömn az emberi kapcsokkal az összes ember számító ,gusztustalan sz@r bocs ,de én ezt tapasztalom öleee
2012. jún. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem sose zavart az ilyesmi, de ezt én is megfigyeltem.

Olyan ez, mint a fiúk szüzesség kérdése. Ha megkérdezed egy fiútól, hogy szűz vagy? akkor soha nem mondja azt, hogy igen (ha igen) hanem valahogy kerülgeti.

A szingliséget meg úgy fogják fel, mintha a te defekted lenne, nem a saját választásod, vagy döntésed. Pedig szerintem sokkal vonzóbb valaki, ha büszkén éli az életét, mindentől függetlenül, és a szingliségben is talál örömöt. De nem vagyunk egyformák. :)

2012. jún. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
én büszke vagyok rá:D forever alone...
2012. jún. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert rossz érzés. Most mondjam azt, hogy "nem kellek senkinek"?
2012. jún. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
persze ez meglehet hogy egy nagyobb őrölet szelete.sokan ugye státusszimbólumként kezelik a párjuket,mintahogy a kisiskolások azon vetélkednek kinek van menőbb mobilja úgy-a fiatal felnőtt vagy majdnem felnőtt korosztálynál az az értékmérő hogy kinek izmosabb a pasija,kinek a csaja nagyobb mellű...és az ők körében aki nem tud senkit felmutatni az eleve kiesik a versenyből...alaposak a sejtéseim vajon?kéne több érintett
2012. jún. 11. 21:59
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert ciki. Illetve annak nem aki 1-2 hónap egyedüllét után talál valakit (ismerek nem 1 ilyet), nekik nem ciki mert tudni hogy úgyis lesz nekik hamarosan valaki. De egy olyannak akinek évek óta nincs senkije, vagy soha nem is volt, nekik ciki. És ők próbálnak így hárítani. Én is ezt szoktam...A gáz akkor volt pl mikor még utána rákérdeztek hogy "Csak most nincs, vagy soha nem is volt?" Na ez a ciki...
2012. jún. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
annyiban pontosítanék hogy a kérdezőknek is megvan a maga felelőssége.ilyet akkor érdemes kérdezni ha partytime van és legalább egy flört esélyes. de ha összejön egy társaság akkor csakúgy alapon -hogy lehessen min csámcsogni-nem szép dolog ilyet bekérdezni.legyen a kérdésnek is alapos oka ne pedig holmi közvéleménykutatás
2012. jún. 11. 22:08
 10/10 anonim válasza:
100%

szerintem nem ciki ... nekem sincs barátom, sőt még nem is volt. Nem érdekel. Viszont mikor már rajtam kívül mindenkinek van pasija a barátaim körében az már kicsit zavar...


egyedül érzem magam ilyenkor és hát szar na ...


nem az hogy ciki, hanem az hogy rossz érzés nagyon :/


az volt igazán szar mikor elmentem barátnőmmel strandra és meg ismert egy fiút, össze jöttek az nap még csókolóztak is... nem mondom jó nagy hülyeség volt ... de komolyan 15 éves a barátnőm és 40 kg, nádszál vékony és nem akarok egoista lenni de még én is jobban nézek ki barátnőmnél ... mit ne mondjak, nagyon rossz volt hogy utána én csak szépen le voltam ejtve, úgy volt megyünk fagyizni haza felé, én mondtam hogy 4 kor mennyünk mert haza kell érnem de ő még hatig maradt az új pasijával ... utána egy hétig ezen volt a hangsúly a suliban is ...


hmm szerintem maradok a lovaknál ... ők nem törik össze a szívem ... mint a hamis barátok :(


(bocs ezt csak jó volt le írni)

2012. jún. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!