Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ciki egy teltebb, duci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ciki egy teltebb, duci lánnyal mutatkozni a strandon? Mikor növi már ki magát ebből a világ, hogy a másik embert lenézzük, stb?

Figyelt kérdés
2012. jún. 12. 07:33
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Akinek ez ciki, annak nincs önkritikája! Ahogy én elfogadom a másik "hibáit", úgy neki is el kell fogadnia az enyémeket!
2012. jún. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
187 centi vagyok és 96 kiló. Ha a lány arányaiban nem meg ezen túl akkor nem gond. Azért a 160 centis 90 kilós csaj már sok egy kissé.
2012. jún. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%

Nehéz elfogadni hogy valaki olyan tulajdonsággal rendelkezik ami nagyon sok férfinál kizáró ok a kapcsolatoknál,de amíg a

kövér nők állandóan rikácsolnak emiatt(eredménytelenül),hisz nem a világ fog változni a kövér emberekhez,addig más hibákkal rendelkezők visszafogottabban adják magukat elő,itt már nemcsak a testi részről kell beszélni,sok kövér nőt láttam már a közvetlen közelemben és a viselkedésük is valami förtelem,nem tisztelik a másikat,valami olyan dimenzióban érzik magukat ahol ők többet megtehetnek másoknál,kiábrándító a röfögésük vagy az ahogy TÖMIK magukat néhányan,fulladnak ha meleg van,sokan nemhogy ellensúlyoznák eme hibájukat vagy tennének ellene hanem egész életükben harcolnak a világgal

sőt szembefordulnak a világgal ez utóbbi jobban vissza adja a viselkedését sok nőnek.Nekem számos rossz tapasztalatom van,jó tapasztalatom kevesebb.Remélem ezt sok ilyen nő olvassa mert szerintem lenne min elgondolkodni!!!


Engem is lenéznek de engem a belső tulajdonságaim néhánya miatt,mégsem érzem hogy másokat kellene befolyásolnom és jóformán ráerőszakolni másokra hogy szeressenek valamit ami természetes módon alapból hátrány bennem,hisz a hiba bennem van,ezért nem volt soha párkapcsolatom,stb.

2012. jún. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert a túlsúlyt az igénytelenséggel párosítják elég sokan, és valljuk be nem túl szép látvány egy hájas. definiálatlan test. Ha valakit nem ismerünk, és nincs is alkalmunk megismerni, akkor nem tudunk más alapján ítélni, csak az alapján, amit a szemünk lát, az ítélkezés meg egyidős az emberiséggel, belénk van kódolva. Vannak akik ezt diplomatikusan megtartják maguknak, és vannak akik könnyelműen hangot adnak az előítéleteiknek.

Mondom mindezt úgy, hogy jómagam is egy dagadt lány vagyok. Ez van, nem ciki csak cikinek tartják. A lenézés sosem fog megszűnni. Én személy szerint 5000 éve nem voltam strandon, nem teszem ki magam feleslegesen ilyen megaláztatásoknak.:)

2012. jún. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%

Az az igazság, hogy nekem csak rossz tapasztalataim vannak a duci, kövér lányokkal. Erőszakosak, akaratosak, nagyszájúak, nyomulósak és tapadnak mint a pióca a rendes fiúkra. Épp a napokban szólt be nekem egy ilyen dagadt lány, hogy mit képzelek én magamról, hogy nem írok rá és nem keresem őt. Na én itt döntöttem úgy, hogy köszönöm szépen nem kérek egy ilyen hárpiából.


Na meg alapból sportos, vékony srácként szép, egészséges, vékony lányokat is megkaphatok. De egyszer adj esélyt egy dagadt lánynak és ez a hála.

2012. jún. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Sajnálom, hogy a rosszindulatú, tapadós önkritikátlan kövér lányokkal azonosítanak:( Személy szerint az a típus vagyok, aki tisztában van vele, hogy milyen és éppen ezért soha semmi olyat nem tennék, amiből a legkisebb esélye is megvan annak, hogy a másik nem azt gondolja, hogy szeretnék valamit, számítok valamira vagy ilyesmi. Csak a világ legsemlegesebb témáiról beszélek a másik nemmel, vagy lelki szemetesláda/tanácsadó/kerítő szolgálatként funkcionálok, de mindig megtartom a három lépés távolságot. Sem a viselkedésem, sem az öltözködésem nem kihívó vagy kirívó. Általában fekete, szürke, lehetőleg mindent takaró ruhákban járok, nem is merek mosolyogni sem, nehogy azt gondolja bárki, hogy nem vagyok tisztában magammal(sajnos volt már olyan, hogy mosolyogtam az utcán , és egy kedves fiatalember beszólt, hogy mit mosolyogsz te dagadt állat). Pedig nem vagyok az az amorfra dagadt ember, sportolok is, nem zabálok ész nélkül, csak egyszerűen ezt dobta a gép. Igyekszem úgy élni, hogy senkinek se lépjem át az ingerküszöbét, mégis céltábla vagyok, az emberek feljogosítva érzik magukat arra, hogy belém rúgjanak. Lehet, hogy más kövér lányok úgy vannak vele, hogy ha már így is úgy is bántanak akkor nem mindegy?
2012. jún. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából én most nagyon el vagyok csodálkozva azokon amiket írtatok. Persze azért nem kell általánosítani. Én sem vagyok nádszálvékony, 169 cm vagyok, és 72 kg, de nem mondanám magamat se erőszakosnak, se nyomulósnak, stb... Meg nem hiszem hogy valaki is ilyet mondana rólam, én eddig csak pozitív visszajelzéseket kaptam mindenhonnan. Sőt én szerény is vagyok. :)
2012. jún. 12. 09:08
 8/9 anonim ***** válasza:
58%

Azt gondolom, hogy a kövérséget nem utasítják el a férfiak, ha jó köntösbe öltöztetik, és van kisugárzása. Ha tudod, hogy miben vagy, jó, és nem akarsz meggyőzni senkit arról, hogy miben vagy jó, akkor stabil, belső kisugárzásod lesz. Ez meg tökre vonzó egy lányban. Jah az viszont rontja az összképet, ha a felszínességgel párosul. Vagy tömi magát úton útfélen, vagy "csak salit eszik" mindenütt. (mert feltételezhetően otthon meg zabál)...


Szóval ha egy lány belülről szép (nem kiforgatni ezt a részt!), akkor szép mindenhogy. De mivel a külső megfelelési kényszeréből táplálkozik leginkább a belső kisugárzás, így a kövérség társadalmilag nem elfogadott mivoltja miatt, személyiségzavarral küzd a kövérek 90%-a.


Jah és a túlsúly nem azért rossz elsősorban, mert nem lesz pasid, herceged, hanem mert az érrendszeredet szétkúrja, és meghalsz keservesen, féllábbal (mert le kell vágni lehet), és nem kapsz levegőt a melegben, és egyszerűen a közérzeted sokkal nyomottabb, csupán a súlyfelesleg miatt.


Én is kövérnek tartom magam, de igyekszem mozogni...

21f

2012. jún. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy ilyen 169/72 arányos jó csajjal én is szívesen mutatkoznék strandon. Sőt, nyalnám-falnám ott mindenki előtt.
2012. jún. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!