Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az új divat?

Figyelt kérdés
Miért kell minden fiatal lánynak 20 évvel idősebb pasi?

2012. jún. 12. 10:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lehet hogy azt hiszik hogy ők veteránok :D
2012. jún. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem aztán nem kell :D max 5 év +
2012. jún. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát ezen már én is elgondolkodtam... Talán azért mert azok a pasiknak már van pénzük/házuk/kocsijuk van anyagi biztonságuk És ez jobban be jön nekik. Míg a 20on éves fiuk vagy tanulnak vagy most kezdtek el dolgozni és albérletbe laknak. vagy otthon.. Ennyi! Ne aggódj 20év múlva rajtad a sór!
2012. jún. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
20%

3-as. persze, csak a pénz lehet.

Én 21 vagyok, barátom 56, és képzeld, a kettőnk fizetése között csak 5 ezer ft különbség van.

DE! sokkal jobban megbecsül,körül vagyok ugrálva, és tudja a rendet, mellette királynő vagyok.

2012. jún. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
aztakúrva............
2012. jún. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

a 21 56 azért nekem kicsit durva.

én 20 vagyok. szerintem azért van így viszonylag gyakran, mert a 20 körüli fiúknak mostanában a 14 körüli korosztály kell csak. hozzám rendszerint 27 körüliek jönnek oda. semmi köze a pénzhez.

2012. jún. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6 Na ez az!A pasik oldaláról is hasonló a szitu.Van egy 23 éves ismerősöm,ő 15 éves lányra hajt.Csak azt nem értem,hogy minek akarnak olyas valakivel párkapcsolatot,aki nincs velük egy szellemi szinten?Márpedig 15 és 23 éves között nagy különbségek vannak...
2012. jún. 12. 11:24
 8/14 A kérdező kommentje:
De ez a 21 56 is elég extrém.
2012. jún. 12. 11:25
 9/14 anonim ***** válasza:

Nyilván, mert nem szeretik a primitívséget. Nekik még ahhoz meg kell érni :) Egyelőre komoly lángokra és komoly tüzekre vágynak. :)


De egyébként minden negatívságomat mellőzve: nem minden fiatal lánynak kell 20 évvel idősebb pasi, mert van akinek pl. egy másik korabeli lány kell vagy, csak simán elem, illetve cashel kitömött tökmindegy mi.


26/f

2012. jún. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sose kellett idősebb pasi, a legtöbb 5 év korkülönbség, a mostani kapcsolatomban. Azon kívül mindig 1-2 év volt. Nem érdekel ilyen kocsi, ház, pénz, stb dolgok ezeket én is megszerezhetem. Egy férfit szeretnék, aki ne azért legyen férfi, mert már kétszer olyan idős, mint én, és nincs semmi jövője a dolognak. Persze, sok gyökér is van, meg éretlen srác, de azért aki keres, az talál.

Szerintem.

21L

2012. jún. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!