Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig "divatosak" a vékony srácok?

Figyelt kérdés
azt olvastam, hogy mostanában kimentünk mi "gizdák" a divatból, és újra a kigyúrt vadállatok a menők. ez rendben is van, de mikor voltunk divatosak? :)

2012. jún. 12. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy "divatos"? :D Mindenkinek más tetszik.

Nekem a vékonyak tetszenek, a kigyúrtakra és a húsosakra rá sem nézek.:)

2012. jún. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amikor volt az emo őrület, akkor voltak "divatosak" a ropi alkatú legények.
2012. jún. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
"ropi alkatú legények" ezen jót derültem :) köszi a válaszokat. :) úgy fest gyúrni kell a nyáron :)
2012. jún. 12. 20:49
 4/6 anonim ***** válasza:
sztem soha nem voltak divatosak.az mas amit az ujsagokban latsz.
2012. jún. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ki hát! Vékonya, alacsony fiú vagyok és egy lánynak sem kellek.


Tényleg gyúrni kell sajnos, sok pénzbe fog kerülni, de hát anők pénzbe vannak amúgy is.

2012. jún. 13. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én mondjuk alacsony nem vagyok, de az edzés rám fér... és nem drága, a fekvő meg felülés ingyen van, és az kell :)
2012. jún. 13. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!