Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom 24 éves, én 15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom 24 éves, én 15 múltam. Ennek lehet így jôvôje?

Figyelt kérdés
Engem nem zavar a korkülônbsèg, és tudom, hogy ôt sem. Nem vagyok naivkislàny, tudom, mit akar. De fèlek a kôrnyezete reakciojàtol. Nem akarom, hogy kinèzzèk amiatt, hogy ennyivel fiatalabb a baràtnôje. Vagy hogy a csalàdja kôzôsìtse ki, vesse meg. Fàjna èrte a szivem. Nem tudom, mit tegyek, nagyon szeretem, de nem akarok neki rosszat..
2008. ápr. 27. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Az ido mulasaval rajosz mit es hogyan kell tenned en 15 vagyok es a baratom 20...
2008. ápr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet jövője, de ennek igen kicsi az esélye. Én azt mondanám, inkább hagyjad... ha nem imádjátok egymást annyira, hogy vállaljátok a kiközösítést is. Megvan hozzá a vasakarat mindkettőtökben?
2008. ápr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mindkettônkben megvan. Engem nem zavarna a kikôzôsìtès sem, ès ô azt mondja, hogy ôt sem zavarnà ès hogy az èletènèl is jobban szeret engem. De elsôsorban ôt èrnek a bàntàsok, nem engem. Nem bìrnàm elviselni, hogy Neki rossz. Nèha ùgy èrzem, hogy jobb lenne Neki egy vele egykorùval.. De ô azt mondja, hogy ez meg se forduljon a fejemben, imàd, mindennèl jobban. Mindent kibìr èrtem.
2008. ápr. 27. 20:40
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az már kicsit sok, gondolj bele...most 9 év nem annyit számit, mintha lennél legalább 20 éves...nem azért én elhiszem hogy imádjátok egymást...de Te elsős lehetsz, ő pedig már hat éve végzett a gimivel...lehet én vagyok a napellenzős, de az atrocitások végett én hagynám...gondold át, megéri neked érte mindent feladni, és forditva??? egy pasi 24 évesen azért már kell (vagy kéne) tudja mit akar a jövőben, család gyerek stb...azért ezt nem adja meg egy 15 éves lány...neharagudj, én nem lebeszélni akarlak, ez az én állaspontom. ha sikerül hát hajrá:)
2008. ápr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, lehet jövője! A kedvesem és én vagyunk rá az élő példa! :) Idén leszünk 5évesek,ő 25 volt, mikor összejöttünk, én 16! És még mindig ugyanúgy szeretjük egymást, őt szeptembertől össze is költöztünk. Ő vállalkozó és pedig egyetemista vok, szóval nem gátol a tanulásban sem. Ha igazán szeretitek egymást a korkülönbség enm számít! :)

2008. ápr. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha valóban sorsszerű és egymás nagy szerelmei vagytok, működni fog. de ez ritka, nagyon, nem minden esetben van így, hogy így megtaláljátok egymást.

neked voltak már komolyabb tapasztalataid? nem kézfogásra, csókra, sőt, nem is nagyon szexre gondolok,

hanem arra, amit két lelkileg érett embernek egy komoly kapcsolat ad. hogy milyen tartozni valakihez, hogy ő van az életedben, számolni vele, megtanít sokmindenre a közös élmény, a vidám és szép is úgy, mint a veszekedés, jobban megismeritek önmagatokat és a másik nemet.

tudod, én is majdnem 16 voltam, mikor megismertem a párom, ő majdnem 24 volt. hatalmas szerelem, az terveztük egymással éljük le az életünk, elegek voltunk egymásnak, nem kell más. ő nagyon tapasztalt volt már akkor, elég volt neki keresgélés, érezte, megtalált. örültem hogy így szeretnek, hogy ennyire szeretek. rengeteg szép és szomorú dolgon is átmetünk,ma már 25 múltam, most tervezzük a kisbabát. boldogok vagyunk, szerelmen is túli mély érzés van bennünk, és mérhetetlen ragaszkodás, hisz én is mellette értem igazi nővé.

néha mégis eszembe jut, milyen lenne az életem, ha annak idején másként döntök. ha vele is máshogy alakul, de együtt, vagy külön.és ez az érzés nem megbánás, hanem tudod, mi lett volna ha. erre az érzésre nem gondoltam volna, régen sem, azt hittem ez fel sem merül, de mégis....

ha újra kezdhetném, és ezt tanácsolom neked is, részben én is ezt tettem, (annyi különbséggel, hogy már akkor határozottan elköteleztük magunk, lélekben), szóval

legyetek együtt, legyetek őszinték(!),magatokhoz(!) és egymáshoz(!) beszéljetek meg mindent, szeressétek egymást, de ne tegyetek fel egyelőre(!) mindent egy lapra; szóval imádjátok egymást, (gondolom azért még az elején is vagytok), ismerjétek meg egymás, de ugyanakkor éljétek is a saját életeteket, tanulj, ő is élje az életét, közben szeressétek egymást, lássatok, vegyetek észre helyzeteket, és idővel (4-5 év, vagy kicsit később) érezni fogjátok, mi lesz a helyes út, egymással, vagy egymás nélkül inkább. mert egy kapcsolat sokmindenre megtanít, jobban megismeritek önmagatokat is, és meg kell tanulni nemet is mondani... ha épp arra van szükség. érezni fogjátok. annyira tudom mit érezhetsz, én ugyanezen végig mentem már.

nagyon nagyon drukkolok neked és sose felejtsd el: forró szív, és hideg fej. sok szerencsét, szorítok értetek!

:)

2008. ápr. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem nincs.ő már komoly kapcsolatra vágyik te me még gyerek vagy.buliz és élvezd az élatet
2008. ápr. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Ha igazán szeretitek egymást persze hogy van jövője.

Én 17 vagyok a barátom pedig 29.És már 4éve nagyon boldogok vagyunk együtt.Először nehéz de a szerelem tényleg mindent legyőz.Minket inkább azért piszkáltak még az elején mert a korom beli csajok féltékenyek voltak rám hogy megtaláltam az Igazit.Sok boldogságot!

2008. ápr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Természetesen lehet jövője, de ezt majd csak később tudod meg. Az előttem szóló nagyon szépen leírta, hogy miért.

Ha tényleg mindenre képes érted, akkor várni is képes lesz és tenni azért, hogy elfogadjanak benenteket. Ő bizonyára tapasztaltabb és tudni fogja, hogy mit tegyen ennek érdekében.

2008. ápr. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
csicskadék mindkettő
2008. máj. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!