Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért csinálja ezt? Hogy szerezzem vissza mikor még mindig nagyon szeretem?

Figyelt kérdés
jártam 1 lánnyal kb fél évet... és ő most szakított velem..:)!de megkértem egyik haweromat h beszéljen vele meg minden... és a csaj megcsörgettett a suliba h menjek oda hozzá de nem mentem oda .. és msn-en azt mondta h már nem szeret de a mindig engem néz meg mindig mosolyog meg megcsörgett h menjek oda hozzá de... álítolag van 1 másik pasija ... de sztem ez nem igaz és msn-en beszéltünk és nagyon bunkozott szinte össze is vesztem a lányal... :( azt most meg is haraguttam rá ezért...! de nemtom h micsináljak h visszaszerezzem..!:( vagy szerintetek ha szerzek vmi "álca" bnőt és ugy csinálnék mintha őt szeretném meg minden akk az segitene a dolgon...??? lécci segitsetek mert már téll megvok keveredve de nagyon( jah és bocs mindenkinek ha kicsit zavarosan irtam le a dolgot...:( előre is köszi a válaszokat...:)
2008. ápr. 27. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
szia.azért csörget,meg hív oda,nevet rád,mert élvezi hogy szenvedsz.nagyon gyerek még.hidd el nem akar már téged,csak melegen akarja tartani a pitét.ha érted.ha esetleg nem jön neki össze senkivel akkor te is jó leszel.és kéznél vagy.egy ilyen embert ne akarj visszakapni.és állbarátnő sem kell.az nem lenne jó se neked se az áll barátnőnek.keress egy olyan lányt aki őszintén szeret és tud téged értékelni.hidd el sokkal többet érsz annál,minthogy valakinek a tartaléka légy.boldog leszel,egy igaz szerelemben.majd később magad is rájössz erre.ismerkedj.és az ex csajjal ne foglalkozz,ne is figyelj rá.ha van pasija,törődjön vele.rád is vár valahol egy lány!
2008. ápr. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hat, en a helyedben bizony nem mennek oda a lanyhoz ha az megcsorget. Megis ki o? Kleopatra?

Ha nem szeret meg miert nem kopik le?

Megertem, hogy szereted de total hulyet csinalsz magadbol, ha ugy pattogsz ahogy o "csorget".

Tudom, hogy hihetetlen, de bizony ha az ember masra koncentral, a langolo szerelmek alabb hagynak...ha el nem is tunnek de legalabb kezelhetove valnak szamunkra.

Szoval ha ramhallgatsz nem mns-ezel vele, nem reagalsz a hivasaira sem.

Vegye eszre magat.

Ha felelosegre von meg megmondhatod neki, miutan ki rakta a szurodet mert nem szeret, nem erted mit akar toled....

Ne akard vissza!

2008. ápr. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hagyd a fenébe.találsz még mást és jobbat.csak ne lássa hogy szendvetsz miatta.megalázni magad meg senki miatt nem kell és nem szabad
2008. ápr. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
eddig is köszi mindenkinek a válaszokat...:) de én egyáltalán nem pattogok neki ha hivogat meg semmi nem is beszélek vele már 2 hete mert én belőlem nemfog hülyét csinálni...:) azt majd ő szoljon meg ő kérjen bocsánatot mert én biztos h nem fogok!!! de télll köszi nagyon az ediggi válaszokat...:D
2008. ápr. 28. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!