Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Döntő fontosságú egy amúgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Döntő fontosságú egy amúgy jól működő kapcsolatban ha a férfi túl anyagias?

Figyelt kérdés

Három éve vagyok együtt a párommal, eddig mind ketten jól kerestünk. Nekem ebben az évben szűnt meg a munkahelyem.

Annyira nem rossz a helyzet van spórolt pénzem és a szüleim is segítenek. Csak a párom nem akarja tudomásul venni, a helyzettet. Elvárja hogy ugyan ugy vásorljak egyedül mindent, mert hát van még pénzem. Sőt kikövetel dolgokat magának, pl szülinapra egy igen drága játékot mert megigértem. Ami igaz de közbe történtek dolgok. Ja és az én szülinapomra nem vett semmit mert nem mondtam meg mit szeretnék és hülyeségre nem akarta elb.. a pénzét! Lehet hogy túl érékeny lettem vagy ez tényleg túlzás?? Eddig is tudtam hogy ilyen csak nem zavart annyira, mert jól kerestem és et leszámítva jó ember, rendes.


2012. jún. 14. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ez elég dúrva :S én nem tudnék így viselkedni a párommal, pláne ennyi idő után. 22/F
2012. jún. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele hogy most ez nem megy olyan egyszerüen ahogy eddig ment de amint találsz munkát vissza mehetteka régi kerékvágásba addig inkább segitsen neked ne pedig követelözzön
2012. jún. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam beszélni vele, de olyankor mindig azt mondja hogy ha nincs pénzem kérjek a szüleimtől. Jó de miatta kérjek mindig??
2012. jún. 14. 19:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Én biztos nem terveznék hosszú távra egy ilyen emberrel. És mi lesz, ha elmész gyereket szülni és évekig kimarad a fizetésed? Akkor nem is számíthatsz rá?

Arról nem beszélve, hogy a munkanélküliség nagyon megterhelő lelkileg, ilyenkor a párodnak segítenie kéne neked feldolgozni, nem még ő is piszkáljon emiatt! Pláne, ha anyagilag nem is vagytok megszorulva.

2012. jún. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérj a szüleidtől? Férfi az ilyen? Amióta elvégeztem az egyetemet egy fillért nem kértem a szüleimtől. Felnőtt ember vagyok, meg kell állnom a magam lábán. Azért taníttattak, nem hogy még 30 évesen is őket pumpoljam. Elég fura nekem ez a hozzáállás.
2012. jún. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!