Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lehet ez vajon, változta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez vajon, változtassak vagy fejben van a baj?

Figyelt kérdés

Érzem hogy ez a szerelem más mint a többi..betegesen próbálok megfelelni..és olyan lányokhoz hasonlítani magam,akiket ő is ismer vagy tetszenek neki.Jól tudom,hogy én is közéjük tartozom,hisz ezért van velem..de mégis motoszkál bennem folyton..és erre kattogok egész nap..Amikor valaki megkérdezi mi a baj..én pedig elmondom,hogy annyira szeretnék olyan lenni,mint ő..(egy másik lány) erre hangosan felszólalnak,hogy te hülye vagy?! Annyira szeretném,ha olyan lennék,mint az a lány,pedig arcra egyáltalán nem szép..talán a testem miatt,amiért nem vagyok megelégedve..pedig kövér sem vagyok..annyira rosszul érzem magam a bőrömben..gondolkoztam hogy szakítok is a barátommal,mert nagyon szeretem..de már a gondolat is,hogy a többi lány ezerszer különb nálam annyira rosszul esik,hogy sírásra késztet..

Mit gondoltok,mi a véleményetek? 18/l


2012. jún. 15. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt hogy nincs önbizalmad, nagyon fontos dolog! Soha de soha ne akarj másoknak a másolata lenni sem külsöre sem belsöre mindenki egyedi és mindenkiben van valami szép különleges akkor is ha nem ismeri be. Ne játszd meg magad mindenkinek hiszen igy senki sem kap esélyt hogy komolyan megismerjen, max az álcádat ismerik meg és igy soha nem derül ki hogy tényleg téged szeretnek e vagy csak azt akit eljátszol. Magadért szeressenek akkor is ha esetleg vannak furcsa vagy különc dolgogaid hidd el lesz olyan aki elfogad anélkül hogy valami csajt leutánoztál volna.Szerintem felejtsd el azokat akiket utánoztál és legyél aki vagy higgy önmagadban!!!
2012. jún. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt szeretném valójában én is,de amíg nem érzem olyannak magam,mint ő addig nem tudok változtatni..:(
2012. jún. 15. 10:17
 3/5 anonim ***** válasza:

több önbizalom mindenképp. Mért kéne neked másra hasonlítani? Légy önmagad, hiszen csak ugy vagy egyedi ;)

mióta vagytok együtt?

2012. jún. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fejben van a gond.Sz#rj mindenre, legyél kiegyensúlyozott, és ha dob a pasid, jön 100 másik.
2012. jún. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

De olyan hülyének érzem magam,mert sokan dicsérnek én meg csak elgondolkodom,hogy ők hogy láthatnak ennyire másnak.

A kapcsolat még friss,másfél hónapos és imádom !!(:

Nem akar dobni,vagyis tudtommal csak gondoltam milyen jó lenne mindkettőnknek ha úgy néznék ki..:(

2012. jún. 15. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!