Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki egyedül tengeti életét,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki egyedül tengeti életét, és most egyedül van otthon, nem rossz érzés hogy itt a jó idő, mi meg punnyadunk egymagunkban?

Figyelt kérdés
2012. jún. 17. 00:07
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
de.
2012. jún. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Nem mindig kell jó időbe csavarogni, van aki nem bírja a meleget.
2012. jún. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Egyet jegyezz meg mindenki érdek ember, sok pénzed sok barátod... Ha meghívod hurcolászod őket szeretnek hívnak és keresnek.
2012. jún. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a magányt :) Ritka az olyan ember akivel én igazán eltudok lenni :)
2012. jún. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
előző voltam az az nem rossz érzés :)
2012. jún. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz érzés...ha nem akarnék egyedül lenni,akkor tennék érte...most így jó...a meleget egyébként sem szeretem,ilyenkor csak dolgozni meg tanulni van kedvem...
2012. jún. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Végre egy kicsit egyedül lehetek. Annyit dolgoztam a héten sok ember közt, hogy jólesik egy kis magány.
2012. jún. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Tudom hogy mindenki érdekember,ezért is szórtam ki mindenkit a közelemből-szinte senkiben nem lehet megbízni ahol élek.
2012. jún. 17. 00:11
 9/34 anonim ***** válasza:
24%
jajajajajajajaj. a végeláthatatlan rinyálás megkezdődött. mindig olyan kifogást kell keresni, ami biztosan nem hozza meg a megoldást. az életben semmi sincs ingyen. menni kell addig, amíg az ember meg nem szerzi amit akar. rengetegszer voltam magányos, sza*rtak le a barátaim. fogtam magam eljártam könyvtárba, előadásokra, tanfolyamokra és rengeteg érdekes embert megismertem, akikkel sokat lógtam együtt. kb. ennyi. tudom, ez baromi nehéz, mert fel kell emelnie az embernek a kis pi*csáját és kockáztatnia kell, hogy vki bunkón fog vele viselkedni. de ez van. valamit valamiért.
2012. jún. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
9-es: ez nem rinyálás,hanem tények.
2012. jún. 17. 00:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!