Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol találhat társra egy 25 éves, komoly gondolkodású, romantikus férfi?

Figyelt kérdés
2012. jún. 17. 16:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Társkeresőt próbáltad már?
2012. jún. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Itt a Gyakorikérdéseken
2012. jún. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
utolsó ment a zöld kéz :D ma 16:06
2012. jún. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 X-atosz válasza:
Egerszalóki Ifjúsági Találkozó, meg ilyen helyek.
2012. jún. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
B*zibárban
2012. jún. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A jobb kezében?
2012. jún. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jóval értelmesebb válaszokra számítottam...
2012. jún. 17. 17:05
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan, mégis mit vársz? Azt leszámítva, hogy valami éppen GYK-zó bombatestű, modellarcú, hyperintelligens, ultramélyérzésű istennő ír egy privit, hogy "te vagy életem férfija". (Ha viszont mégis erre jár az illető, akkor nekem is írhat :D )


Ha valaki azt írja, hogy "a makkoshotykai Tibor Presszóban", akkor odautazol?

Nem hiszem, hogy 25 évesen még nem jutott eszedbe a könyvtár/fesztivál/strand/koncertek/edzőterem/egyetemi, munkahelyi rendezvények/szórakozóhelyek/hobbiklub/ismerősökkel és az ő ismerőseikkel való szórakozás és hasonló lehetőségek...


24F

2012. jún. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

A legutolsó hozzászólónak, igen, gyakran éltem a fenti lehetőségekkel, sokat jártam könyvtárba/egyetemre/szakmai rendezvényekre, lévén elsősorban egyetemista. Arról nem tehetek, hogy a karomon és a baráti társaságomban minden lány foglalt (több lányismerősöm is nemrégiben ment férjhez, valakinek sokéves kapcsolata van, megint más fűvel-fával).


Bármennyire is vágyom egy intelligens, művelt, kulturált nőre, a világ egyre inkább tele van felelősség és értékrend nélküli, sokat követelő, a való helyett a virtuális világban élő felszínes hölgyeményekkel - saját kézből tapasztaltam, hogy például a felsőoktatás színvonala mennyire visszaesett. Úgyhogy maradnak a hiperintelligens lányok, ha vannak.

2012. jún. 17. 19:21
 10/12 anonim ***** válasza:

Pedig vannak normális lányok még csak meg kell őket találni :D egyébként a társkeresővel nem próbálkoztál?

Tegnap első 16:06-os válaszoló voltam

2012. jún. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!