Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátomnak évfordulónkra?

Figyelt kérdés
Egy hónap múlva leszünk egy évesek. Én eljegyzési gyűrűt kapok, de én kétségbe vagyok esve, mert nem tom h én mit vegyek neki. Lánca, karkötője, medálja van már. És semmi olyan ötletem nincs, ami jó lenne. Szeretnék énis valami jelentősebbet venni neki. Nem csak egy pólót, vagy csecsebecsét. Kérlek segítsetek. Szívesen várok mindenféle ötletet. Köszönöm.
2008. ápr. 28. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Most rendes eljegyzés lesz, vagy csak kapsz egy gyűrűt? Mert ha eljegyzés akkor vagy az van hogy karikagyűrű lesz a bal kezeteken, tehát a fiúén is éa akkor nem kell venned neki semmit, vagy ha köves gyűrűt kapsz, akkor te veszel neki egy karikát. De milyen már hogy tudod hogy gyűrűt kapsz?
2008. ápr. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy éves évfordulónk alkalmából kapok eljegyzési gyűrűt. Köveset. És szeretnék én is venni neki valamit egy éves évfordulónkra. De mit? Ez volt a kérdésem, nem az hogy milyennek tartjátok hogy tudom hogy mit kapok. Köszi.
2008. ápr. 28. 15:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Az egyik "legkörömrágóbb probláma" most a tiéd, szerintem nagyon sok embernen az ajándékvásárlás komoly problámát okoz. Gravírozással kedveskedtél már neki? Valami egyedit, valami szépet (ami csak a tiétek: különleges becézés, vagy jelmondat) rágravíroztatni valamire. Ami szerintem mostanában tök cuki még, ezek a 3D gravírozások, egy közös fotó alapján, ez egy újfajta kifejezetten látványos számítógápes megoldás (ilyen átlátszó, térbeli tárgy benne az mind2tök arca), ennek 100% örülne. Nem iagzán tudom mi a pontos neve, de szerintem sejted mire gondolok. Bízom benne, hogy tudtam segíteni.
2008. ápr. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy miről beszélsz, csak az a baj hogy ilyet már csináltattam neki. De azért köszönöm.
2008. ápr. 29. 12:32
 5/6 anonim válasza:
Hogy kell ilyen 3D-s valamit csinalni ha mar szobakerul??Koszonom a valaszokat...
2008. ápr. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Adj neki olyan láncot,amin te vagy.Így mindig vele leszel...
2008. máj. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!