Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, bejönnek a gitáros fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, bejönnek a gitáros fiúk?

Figyelt kérdés

A gitározás miért lett divat mostanában?


Ha a pasitok így gitározna ,akkor mennyire számítana plusznak? : http://www.youtube.com/watch?v=q2Q0KzVBWdU


3 in 1 kérdésre sikerült (ezt nézzétek el nekem) :)



2012. jún. 17. 21:36
1 2
 1/14 anonim válasza:
De még mennyire.. *-*
2012. jún. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Nálam csak véletlen, megszerettem azokat akik gitároznak. Most már pozitív dolog. :) Talán egyfajta érzelmességet is jelent, bár nem mindenkinél, gondolom.
2012. jún. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
miazhogy. :)
2012. jún. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mivel én is tudok gitározni így ez egy közös téma lehet..szóval naná. Gyertek gitáros fiúk!xD
2012. jún. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
jóhogy ;)
2012. jún. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen *-*
2012. jún. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát volt egy srác, aki csak akkor tetszett meg amikor neki állt gitározni nekem:)
2012. jún. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

óh, igen! :D

nálam plusz pontnak számít

és szerintem az is jó, ha tud is énekelni mellette

olyan aranyos, mikor ilyen lassabb, érzelmesebb számot énekel :)

és amikor csak neked énekel!

2012. jún. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100 plusz pont *...*
2012. jún. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A barátom nagyon jól gitározik,nagyon szeretem nézni,mikor játszik,olyan helyes,ahogy koncentrál :),főleg mikor nekem játszik...amúgy,mivel én is gitározgatok,így egyetértek azzal a válaszolóval,aki szerint ez jó közös téma lenne az ismerkedésnél.

Az első kérdésedre szerintem az a válasz,hogy a gitár lényegesen olcsóbb hangszer,mint mondjuk egy zongora,egy hegedű,vagy ehhez hasonló hangszer(persze vannak drága gitárok),könnyebben szállítható is,ráadásul elég sok mindent ki lehet fejezni a segítségével,remek hangulatot lehet vele teremteni,így talán ezért lett ennyire népszerű...de ez csak az én tippem...


22L

2012. jún. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!