Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban élők. Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élők. Van olyan, hogy csak úgy minden ok nélkül néha,1-2 nap nem találkoztok a párotokkal, mert jó kicsit egyedül, barátokkal, családdal?

Figyelt kérdés
2012. jún. 18. 00:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jót tesz, még a vonzalmat is növeli a másik iránt szerintem mivel nem látjátok egymást
2012. jún. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Bezony.

Olyankor megy a maratoni kockulás, szőrösen, otthonruhában, összefogott hajjal, slamposan ipari mennyiségű lila és/vagy fokhagyma elfogyasztása után és annnnnnnyira jó. XD

21L

2012. jún. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Milyen gyakran fordul ilyen elő?
2012. jún. 18. 00:58
 4/9 anonim ***** válasza:
miért kéne állandóan egymással lenni. jó persze hiáényzik meg stb, valaki igényli is azt hogy állandóan együtt legyenek. Én mondjuk nem ilyen vagyok, kell lenni a barátokkal is meg a családdal, meg mondjuk én még suliba járok úgyh ha valami vizsgám van akkor elég ideges vagyok akkor inkább egyedül szeretek lenni. Ez nem azt jelenti hogy nem szeretem vagy nem hiányzik, de néha kell az ilyen. ÉS az h ez milyen gyakran fordul elő szerintem egyén függő
2012. jún. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Minél gyengébb a kötelék egy kapcsolatban annál könnyebb. :) Én így most heteket is bírnék. :D

28F

2012. jún. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

2—es:

Ezek szerint a párod előtt még nem mersz felszabadultan viselkedni?

2012. jún. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

6.

Miért lenne jó "felszabadultan" fokhagymától erősen büdös szájjal az ő arcába böfögni, vagy alkalomadtán férfit megszégyenítő módon fingani, majd ezen röhögni, mindezt olyan külsővel, amivel még emberek közt sem akarnál mutatkozni? :D

Ott ábrándulna ki belőlem, ahol van... :D A legtöbb kan azt hiszi, a nők mindig szépek, így kelnek, fekszenek, és ha cáfolod ezt a tévhitet, megy a hiszti, hogy hát brühühü, hogy nézel már ki, meg nem vagy nőies, meg stb.

Közben amiket én néha látok barátnőknél is (akik amúgy máskülönben nagyon szépek) az brutál. :D

2012. jún. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
SZia! A baratomnak a kapcsolat elejen volt ra igenye, nekem nem annyira, Foleg, mert egyikunk sem a sajat orszagaban el, tehat csalad kizarva. Egyutt elunk, es ahogy egyre jobban megismertuk egymast, olyan edes, a nagy fuggetlen haverozos, egyre inkabb vagyik arra, hogy velem legyen, es a baratai meg kopjanak mar le :D Most mar velem talalja meg a beket es nyugalmat, es ettol boldog vagyok. ( mert rengeteg barat van, es nem hagynak minket elni, es mar nem vagyunk tinik reg :S) de amugy ha valamiert utazunk haza neha, es a masik nem tud jonni, nekem par napig nem szokott hianyozni, majd sokkal jobb vele ujra amikor latom
2012. jún. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem van erre igényem,néha 2-3 napra hazamegyek Anyámhoz,lemegyek meglátogatni vidéki barátnőmet.Nincs ebből gond:-)

De azért 1 hét utánn már nagyon hiányzunk egymásnak,nem is szoktam addig maradni,csak,ha muszály(meló miatt,de ez hálistennek ritka).

30/N 4éve vagyunk együtt

2012. júl. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!