Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 éves vagyok és még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok és még nem csókolóztam. Van párom, viszont hogyan tudnám rávezetni hogy csókolózzunk? Szájrapuszi már volt, és akárhányszor csak "úgy" közeledek felé, ő csak 1 szájrapuszit ad...

Figyelt kérdés
2008. ápr. 28. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, hogy ő sem csinálta még? :) Beszélj vele, mondd neki h szeretnéd ha megtörténne mert úgy gondolod h itt az ideje/hely a kapcsolatotokban a csóknak.
2008. ápr. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hány éves a párod? És elég érett hozzá?

Ha igen, akkor legközelebb egy nyugodtabb helyen ne csak puszit adj neki, hanem öleld is meg közben, húzd oda óvatosan magadhoz (ha nagyon tiltakozik, akkor lassíts, és ne erőltesd), és ne engedd el. Maradj vele 1-2 másodpercig - azalatt kiderül, hogy kész-e ő erre. Ha még nem, akkor ne erőltesd, és egy kicsit engedd eltávolodni. De ne engedd el - nézz rá: ha nem bámul rád szent borzalommal, akkor pár másodperc múlva meg lehet újból próbálni :-)

2008. ápr. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

:) Ez lehet attól,hogy a párod kicsit félénk.De ezen lehet segíteni:)Csak annyit kell tenned,hogy közelebb lépsz hozzá, a szemébe nézel, rámosolyogsz és az egyik kezeddel gyengéden megfogod az álla alját és megcsókolod:)Lehet hogy még ő sem csókolt meg senkit és ezért nem akarja, mert fél hogy vmit rosszul csinál.Ha sokat próbálkozol és ennek ellenére sem megy,akkor mindenképpen kérdezz rá, hogy ilyenkor mi a baja.

Sok sikert!

2008. ápr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nalunk pont forditva volt a pasim csinalta es akarta en nem csinaltam es nem nagyon akartam mert feltem.Aztan egyszer csak megcsokolt es minden ok volt akkor is nagyon feltem de kibirtam.Beszelj vele mindenkepp.Az lesz a legjobb.Nem tudom miert nem akarja valoszinu nem csinalta meg es o is fel.Drukkolok neked!Puxxxxx
2008. ápr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Beszélni???

Talán egy programozó matematikussal, aki lányt még csak képen látott, célravezető lenne :-) De akkor írd le neki, folyamatábra formájában...


Ha óvatosan, nem sietve és nem erőszakosan csinálod, amit írtam - az a pár másodperc elég neki a döntéshez. Ennyi idő alatt nem lehet sokat gondolkozni, ezért úgyis az érzelmei fogják eldönteni, nem? Ha jól csinálod, lehet, hogy alig fog majd tudni elengedni :-)

2008. ápr. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azt kell tennie, ami jön...a mostani barátom az első barátom, és vele történt meg az első csókom, féltem, de olyan jóra sikeredett, hogy azt hiszem azt többet nem tudjuk megismételni:D az első csóknak nagy igazán a varázsa...
2008. ápr. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!