Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti felvallalnatok, ha egy vilagszerte ismert emberrel jarnatok?

Figyelt kérdés

Edesapam munkaja miatt 5 eve kulfoldon elunk, es mefismertem valakit meg akkor. Azota ez a valaki befutott, szinte az egesz vilagon ismerik. Fel eve alkotunk egy part, es felvetette az otletet, hogy mi lenne, ha bemutatna. A masik dolog meg az, hogy van egy Marketingbaratnoje, tehat eloszor azt is tisztaznia kell. Kicsit tartok ettol az egesztol. A kerdeseim:

Milyen elonyei es hatranyai vannak Szerintetek annak, ha ez a dolog nyilvanossagra jut?

Ti mit gondolnatok a kedvenc sztarotokrol, ha kiderulne, hogy a hires baratno csak reklam volt?


2012. jún. 20. 15:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb ha nem kerül nyilvánosságra, mert engem már az is megijeszt hogy valakinek van olyan hogy kedvenc sztár... az ilyen emberekből kinézem hogy megbotránkoznak, bár ki tudja.
2012. jún. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Küldd el privátban a sztárod nevét! 99%, hogy még sosem hallottam felőle.
2012. jún. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Marketingbarátnő? :O

Én nem is tudtam, hogy van ilyen.


Egyébként én nem nagyon szeretném, utána szét fog szedni a sajtó, nem lesz egy nyugodt pillanatod sem.

2012. jún. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

privátban sztár nevét,akk tudok tanácsot adni

valakire jobban valakire kevésbé akadnak rá az újságírók

de am én sem ismerek olyan sok sztárt , csak akik tényleg nagyon nagy sztárok azokat ismerem.

2012. jún. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
ha "hírnévre" vágysz, és arra, hogy a pletykaéhes emberek úgy emlegessenek, hogy xy barátnője vagy később esetleg xy volt barátnője, akkor vállald fel.
2012. jún. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem irom meg, hisz benne van a kerdesben is, hogy tartok a kiderulesetol. Marketingbaratno: Lehet, hogy magyarul nem.igy mondjak, de arra gondoltam, hogy ugy tesznek, mintha jarnanak, ugymond reklam celjabol, de valojaban nem.:) Koszonom a valaszokat!
2012. jún. 20. 16:12
 7/19 anonim ***** válasza:
Értettem, hogy mit jelent a marketingbarátnő, csak tényleg nem tudtam, hogy ilyen létezik. :D
2012. jún. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Tenyleg nevtol fuggetlenul szeretnem a valaszokat, pontosan tudom, hogy ha egy ember megtudja, akkor mindenki mas is...Legyen annyi, hogy igen gyakran akadnak ra az ujsagirok...Es szerintem 10 emberbol maximum 1 nem ismeri.
2012. jún. 20. 16:15
 9/19 anonim ***** válasza:
amúgy ezek a dolgok annyira nagyot durrannak egy hétig ezzel van tele a sajtó, aztán utána senki nem emlékszik az egészre
2012. jún. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ez igaz, amit a kilencedik irt. Mivel en nem vagyok zenesz, lehet, hogy meg addig se...Viszont szerintem az valoban nagy botranyt inditana el, hogy a hires baratno-t lecserelte egy ismeretlenre...
2012. jún. 20. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!