Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Volt már olyan a jelenlegi párkapcsolatotokban, hogy nem hívtátok, nem kerestétek egymást, nem beszéltetek napokig?

Miért?

2012. jún. 20. 19:31  Privát üzenet  

A válaszok
nem jelenlegi kapcsolatban, de egyik exemmel gyakran volt ilyen, mikor összekaptunk valamin. szar kapcsolat volt, semmit nem tudtunk megbeszélni...

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2012. jún. 20. 19:35 Privát üzenet
Amikor viszgára készülök, akkor nem szeretem ha zavarnak. Szeretek akkor egy pár napot egyedül lenni, és nyugodtan tanulni.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2012. jún. 20. 19:36 Privát üzenet
Az öt éve tartó kapcsolatunk alatt egyszer vesztünk úgy össze, hogy két hétig nem ettünk egy asztalnál. Az nagyon kemény volt, nagyon fájt, csak akkor féltem attól, hogy szakítunk. Az előtt és azóta sem.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2012. jún. 20. 20:33 Privát üzenet
Soha.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2012. jún. 20. 20:53 Privát üzenet
nekem egyszer volt még jó 5 éve exemmel, nem keresett én sem őt. aztán írtam egy sms-t amire két nap múlva kaptam választ. ennyi erővel fel is hívhatott volna vagy én is őt, de már nem éreztem hogy kell. vége is lett.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2012. jún. 22. 09:20 Privát üzenet
Volt,vége is lett.:) Pont ezért is lett vége részemről.Nem éreztem,hogy fontos vagyok.Valószínűleg nem is voltam már annyira az..Szóval bejött a megérzés,több ilyen kapcsolatot nem akarok.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2012. jún. 26. 18:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lányok, volt már olyanveletek, hogy a legjobb barátnőtök elszerette előletek a pasitokat, hogyan beszéltétek meg ezt a barátnőtökkel?
Azoknak a pasiknak szól a kérdés akiknek teltebb barátnőjük van. (70-80kg közötti,165-170cm) Nem szégyellitek a barátnőtöket a strandon, ha fürőruhát vesz fel? Okoz bármi gondot...
Volt már a párkapcsolatotokban egy fölösleges harmadik?
Mennyi ideje voltál együtt a pároddal, mire kialakult egy nagyon bizalmas kapcsolat, ahol teljesen felszbadultan beszéltetek?
Számotokra melyik a fontosabb? A szenvedéy és szex, vagy harmónia és békesség a párkapcsolatotokban? Csak ez egyik lehet!
Hogy beszéltétek meg a párotokkal hogy jöjjetek össze? Vagy spontán jött, (habár ezt nem értem h jöhet spontán)?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Párkapcsolati problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!