Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan a jelenlegi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan a jelenlegi párkapcsolatotokban, hogy nem hívtátok, nem kerestétek egymást, nem beszéltetek napokig?

Figyelt kérdés
Miért?
2012. jún. 20. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
nem jelenlegi kapcsolatban, de egyik exemmel gyakran volt ilyen, mikor összekaptunk valamin. szar kapcsolat volt, semmit nem tudtunk megbeszélni...
2012. jún. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amikor viszgára készülök, akkor nem szeretem ha zavarnak. Szeretek akkor egy pár napot egyedül lenni, és nyugodtan tanulni.
2012. jún. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az öt éve tartó kapcsolatunk alatt egyszer vesztünk úgy össze, hogy két hétig nem ettünk egy asztalnál. Az nagyon kemény volt, nagyon fájt, csak akkor féltem attól, hogy szakítunk. Az előtt és azóta sem.
2012. jún. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Soha.
2012. jún. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nekem egyszer volt még jó 5 éve exemmel, nem keresett én sem őt. aztán írtam egy sms-t amire két nap múlva kaptam választ. ennyi erővel fel is hívhatott volna vagy én is őt, de már nem éreztem hogy kell. vége is lett.
2012. jún. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Volt,vége is lett.:) Pont ezért is lett vége részemről.Nem éreztem,hogy fontos vagyok.Valószínűleg nem is voltam már annyira az..Szóval bejött a megérzés,több ilyen kapcsolatot nem akarok.
2012. jún. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!