Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szeretne 2 hét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szeretne 2 hét szünetet... Van értelme ennek? Utánna még lehet minden szép és jó?

Figyelt kérdés
A barátom azt mondja, hogy szeret de időt kért hogy átgondoljon mindent!Tegnap amikor találkoztunk akkor is láttam rajta, hogy nagyon szeret de össze van zavarodva!Az is a baj hogy rengeteget dolgozik és nem volt ideje magára mindig vagy Velem volt, vagy dolgozott vagy aludt!De tudom hogy szeret!Mondtam Neki hogy ne tartsunk szünetet mert 2 hét Nekem sok meg háát nekem még ott a suli is...Már csak egy hónap van a suliból így nem tudok koncentrálni!De aztán mivel egyikünk sem tudott szakítani ezért mégis abban maradtunk hogy legyen szünet!És ha majd átgondolta a dolgokat akkor eljön Hozzám a válasszal!De félek...Imádom...
2008. ápr. 29. 10:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nem akarlak elkeseriteni de nem hangzik vmi jol. Nekem ketszer volt ilyen esetem mind a ketszer jol megegettem magam... az elso esetben a srac mondta ugyanugy h kell neki szunet h gondolkodni tudjon aztan kb ket het mulva kaptam egy uzenetet tole h nem szeretne ha a dolog tovabb folytatodna es nem miattam hanem maga miatt h o meg nem keszult fel egy ujabb kapcsolatra. (lanyok kihasznaltak elotte). engem nagyon sziven utott mert belehabarodtam. a masodik esetben a srac nem mondta h szunetet ker de latni lehetett rajta h zavarban van, h talalkozunk, majd nem er ra, mindig a munkajara hivatkozik, majd megint talalkozunk, majd megint nem er ra, akkor mar tudtam h ugyanaz lesz mint a fentebb esetben... aztan a legelso bakinal amit elkovettem nem allt tobbet velem szoba.... tudom nehez tanulni mert nekem is azt kellett volna igaz en tudok vizsgat halasztani de total kibuktam a dolgon...

en csak azt tanacsolom igy utolagosan ne kotodj nagyon hozza erzelmileg, ne remelj tul sokat, ne eld bele magad tulsagosan es ha nemleges valasszal jon vissza nem fog ugy fajni. probalj tarsasagba menni, szorakozni es nem ra gondolni... tudom nehez... de meg kell probalni...

2008. ápr. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ez hülyeség...ha melletted van nem tud gondolkodni? én nem sok jóval tudlak biztatni...szerintem ez a "szünet"-dolog is olyan mint amikor megcsalás után együtt vannak a párok...ellehet felejteni, a szálat meglehet kötni, de a csomó ott marad...végül is lehet h nem, s minden rendben lesz...szoritok:)
2008. ápr. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok híve ezeknek a szüneteknek. Mi változik két hét alatt? Vagy ha utána jobban szeretitek is egymást, akkor egy idő után úgyis megint jönnek a "szürke hétköznapok"...


Viszont van ellenpélda is, csak hogy ne keseredj el nagyon! :)

A legjobb barátnőm pasija tavaly nyáron szünetet akart tartani. Egy hétig nem találkoztak, de közben valami megváltozott, a barátnőm karácsony óta menyasszony, és boldogabbak, mit valaha :)


Ez szerintem a ritkább eset, de hátha ti is ide tartoztok. :)

Egyébként nem értem, hogy a barátod mitől van összezavarodva? Valakit vagy szeretek, vagy nem, olyan nincs hogy félig- meddig!

Két hét szünet csak ideiglenes megoldás lehet szerintem.

2008. ápr. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Azt hiszem jobb ha elfelejted a fiút...A munka nem kifogás és nem zavar össze. Sajnálom
2008. ápr. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
sajnálom...de a szünet dolog olyan,h 99%-ban szakítással végződik....ez egy gyáva megfutamodás..legalább öszinte lehetne..
2008. ápr. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb ha elfelejted a fiut mielott meg jobban erzelmileg belebonyolodsz!!! vagy allj hozza a dolgokhoz ha jelentkezik ok es ne eld bele magad a pozitiv valaszba igy nem fog csalodas erni... tudom szar erzes... de a magad erdekeben... Szerintem a srac nincs tisztaban a sajat maga erzeseivel, nem tudja mit akar, lehet h tul gyorsan tortenik neki minden, tul gyorsan jatszodnak benne az erzelmek, vagy nem felejtette el az ex-et, es meg vannak erzesei az ex irant de te itt vagy mint uj emberke es nem tisztult le benne semmi... ezert keri az idot ami viszont csak halasztas... megoldas nem de nem tudja mert nem tudja mit akar mit erez... es lehet h ket het mulva sem fogja tudni csak ugy gondolja h igen... Ha igazan fontos lennel neki akkor futna utanad udvarolna kenyesztetne etc... szerintem nezz mas utan!!!!
2008. ápr. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szijo:))!ezt én nekem már egyszer sajnos átkellett élnem:(.az én barátom is szüneteltette a kapcsolatunkat.bár nekünk teljesen más dolog volt a háttérbe és hát végülis mi mindennap ugyanúgy beszéltünk,találkoztunk csak nem volt csók.és ő is mondta h.szeret!!!de utánna rá 2 hónapra újra összejöttünk és azóta is együtt vagyunk:)),és tényleg megváltozott sok minden,de jó írányba.azóta hála jó istennek egyáltalán nem veszekedtünk,és minden rendben!!szal arra szeretnék végülis kilyukadni:)),h.ne add fel!persze ne is éld bele magad m.nem szeretném h.csalódj:(.én még látok rá esélyt h.ne szakítás legyen a vége!és végülis mióta vagytok együtt?lehet h.most tényleg csak kell neki egy kis idő így egyedül csak magára,és majd abba a 2 hét szünetbe rá fog jönni h.nem akar szakítani!meg én szerintem ő sem akar szakítani!nekem ez a véleményem:))!rmélem minden rendbe jön köztetek:))!drukkolok!!!!és még 1 kérdés:),h.fogjátok tartani a kapcsolatot mondjuk telefonon v.2hétig most nem beszéltek:(?
2008. ápr. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!5 hónapja vagyunk együtt és nem beszélünk sem telón,se sms, se email, sem msn!Azt szeretném hogy sehogy se tudjon kapcsolatba lépni Velem!Hisz most valóban időre van szüksége!Ha szeret akkor gondolni fog rám sokat!És akarja majd folytatni!De viszont ha 2 hét múlva azt mondja legyen vége akkor megbizonyosodhatok arról hogy Ő már nem szerelmes Belém!Jobb ha semmilyen formában nem keresem!Hisz ha 2 hét múlva úgy jön el hozzám hogy a válasza az hogy szeret és folytassuk akkor már mondhatom hogy MEGÉRTE VÁRNI 2 HETET!!!Persze próbálom nem beleélni Magam!Már szerencsé múlnak a sírógörcseim és aludni is tudok...Az evés még nem nagyon megy...KÖszönöm a tartalmas válaszokat!Ha van még véleményetek akkor az nagyon is érdekelne előre is köszönöm!
2008. ápr. 29. 19:33
 9/12 anonim ***** válasza:

Majd írhatnál ide, hogy mi volt a válasza! :)

Kitartás!

2008. máj. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Háát felhívott még szerda hajnalba és sírt a telefonba ...Sírva kért bocsánatot és hívott el hogy majálisozzunk együtt...Azóta minden szép és jó!!!!
2008. máj. 5. 23:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!