Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Itt már a nagyon tapasztaltak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ctrl+Alt+Del kérdése:

Itt már a nagyon tapasztaltak válára várok! - 14 éves fiú, nem dagadt, kb175cm, kicsit izmos barna hajú! nincs csajom, még szűz vagyok, már 1 éve nincs barátnőm . hogy vetessem észre magam a szebb lányoknál?

Figyelt kérdés

fiú-lány választ várok!

akárkitől!!!


2012. jún. 21. 23:31
 1/10 anonim ***** válasza:
úgy ,hogy most megfogod a kis fas*zod és mész aludni
2012. jún. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
A nem dagadt az mit jelent? Amúgy meg add önmagad! Ha valakinek meg bejösz úgyis észre veszed! ;)
2012. jún. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Első lépésnek tökéletesen megfelel ha megtanulsz helyesen írni.
2012. jún. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Húúú ehhez aztán nagyon tapasztaltnak kell lenni, hogy megválaszoljuk. :D


A korodbeli lányoknak elég, ha járatod a szád mindenféle dologról, amihez valójában nem értesz, de mindezt úgy, hogy magabiztosnak látszódj. Röviden ennyi.

2012. jún. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
bemész a suliba , oda mész a nyelvtan tanárhoz és mond neki : nem tudok jól bánni a nyelvemmel de a tanárnő megtaníthatna hogy bánjak vele szakszerűen.
2012. jún. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
korodbeli lányokhoz odamész egy Totali Spice teleragasztott matrica gyűjtő albummal, és már tiéd minden suna! :D
2012. jún. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Most teljesen őszintén kérdezek vmit(de nem bántás meg semmi csak puszta kíváncsiság), minek kell ennyire barátnő? Igaz én 15 éves lány vagyok és van barátom de nem úgy direktből vetettük észre magunkat egymással.:) Ne siettesd azzal a dolgokat hogy felesleges kérdéseket teszel fel mert jön magától, ha megtetszel egy lánynak (sztem)...minek kell hozzá észrevetetned magad a szebb lányoknál?:D

Meg (írtad hogy 1 éve nem volt barátnőd) minek egy 13évesnek barátnő?:O:D ezeket sosem értettem..így csak arra tudok gondolni hogy zavar hogy már 1 éve volt barátnőd..de olyan fiatalon az még nem is olyan kapcsolat..sőt még 15-16 évesen sem az(állítólag)..és mi van akkor ha legközelebb 17 évesen lesz csajod mert akkorra leszel érett?..hmm? :))

2012. jún. 22. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Utolsó válaszolónak: B@ssz@meg te okoskodsz 15 évves fejjel?:)) Kérlek, búlj el!! 15 évesen minek pasi ennyi erővel? 1 évvel fiatalabb nálad a srác. Fugadjunk amúgy, hogy te már 13 éves korodban tini rib@nc voltál?
2012. júl. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8-as válaszolónak megsúgom, hogy nem voltam tini ribanc..sőt nem :)

és most van az első barátom, így 15 évesen :)

2012. júl. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
szerintem nem gáz ha nincs barátnőd.majd egyszer ugy is összejön de csak külsöre irtad le magad gondolkodj el mi van ha te egy bunko paraszt vagy csak edig nem veted észre...és ezért nem jössz be a lányoknál
2012. júl. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!