Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honan tudom mikor mond igazat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honan tudom mikor mond igazat egy csaj? Ha hazudik mi a celja?

Figyelt kérdés

tegnap ismertem meg egy csajt es nagyon rendesnek tunt.

Szoba kerult hogy szuz vagy sem akor meg azt mondta hogy volt egy 8 honapos kapcsolata es akor volt legeloszor fiuval.Masnap viszont azt mondta hogy kb 10 fiuval volt es en kerdeztem hogy miert hazudot.Azt mondta hogy azert mert nem akarta ogy esetleg ezel alkosak egy velemenyt rola es azal vege lehyen es esej se legyen ara h meg talalkozhatunk valaha.El lehet neki hini azt hogy tenleg banja a mulat es akar valtozni meletem es huseges lesz?

Vagy pedik ki ismert hamar es igy akar meg fuzni es szivatni.

Mert a gyengem az amikor valaki segitseget ker mindig segitek.


2008. ápr. 29. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem "egy" csajról, hanem "a" csajról beszélünk...szerintem ennek kettős oldala van, ahogy Te is látod. Vagy hazudik, vagy nem...na de ettől nem lettünk okosabbak. Ha elakarnám felejteni a múltamat (s ilyen lenne) akkor valószinűleg én is hazudnék, hogy ne itélj el elsőre..., de később elmondanám az igazat...viszont akárhogy fáj az érem másik fele az az hogy ő ilyen s csak "játszadozni" akar...nemt udom...szerintem az a legjobb, ha megpróblod vele még egyszer megbeszélni...
2008. ápr. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, hogy ez neked nem esett jól - és kérd meg, hogy mindig igazat mondjon neked.
2008. ápr. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!