Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnák neki fájdalmat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnák neki fájdalmat okozni vagy legalább picit érezze hogy nagyon szemét módon viselkedett velem?

Figyelt kérdés
Ő már nem szeret.Szakítottunk.Átvert.Szeretnék neki beolvasni vagy legalább olyat tenni amin érezze hogy szemét volt.
2012. jún. 22. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Most komolyan, van ennek értelme? Gondolom, megmondtad neki, hogy szemét volt, szerintem itt zárd le magadban az ügyet. Felejtsd el, nézz előre, éld az életed.


40/F

2012. jún. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
NEm olvastam be neki.Szó nélkül hagytam elmenni.És megnyugtató lenne nekem ha tudná és bevallaná hogy szemét volt.
2012. jún. 22. 14:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem mindegy már? úgyis lexarja mi van veled! Csak azért vallaná be ha bevallaná hogy hagyd már végre békén és szállj le róla.
2012. jún. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ahogy kiveszem a szabaidból, egy csúnya és inkorrekt szakításotok volt. Nekem is volt ilyen.

Ez egy természetes reakció egy ilyen esetben. Bosszút akarsz, vagy legalább egy kicsi fájdalmat okozni neki azért, amit Veled tett.

Az én esetemben például mikor közöltem vele, hogy inkorrekt volt, azt válaszolta 'Ok, az voltam. És akkor mi van?' Szóval ez sem éri meg.

Hidd el, az ilyen szemétládákkal nem tudsz mit csinálni, mert teljesen másképp működnek mint egy 'normális' ember, nekik úgymond minden belefér. Belefér az átverés, hazugság, megcsalás, megalázás, tiszteletlenség és minden ehhez hasonló. A legjobb, amit tehettél, hogy szó nélkül hagyod és közönyösen viselkedsz, legalább ne lássa, mennyire megbántott. (egyébként ez sem fog hatással lenni rá, de legalább nem örül a markába)

És próbáld meg magad túltenni a dolgon. Ez sok időbe fog kerülni.

2012. jún. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szado mazo korbáccsal vágd tökön és súgd a fülébe hogy rossz kisfiú voltál! :D Ezzel fájdalmat okozhatsz neki, mind fizikailag, mind szellemileg! Na de komolyan, viccen kívül, ha tényleg ekkora bekézelt paraszt, akkor bármit mondhatsz neki, ő letojja a véleményed és csak még rosszabb lenne neked, hagyd francba, beszéld meg valakivel akivel jóban vagy és itt zárd is le, nem érdemes az ilyen f@szokra időt szánni semmilyen módon, max. 1-2 féle módon de az nem túl etikus...
2012. jún. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Ha legközelebb látlak,

Már nem figyelek rád.

Nem fordulok utánad,

Megyek csak tovább.


Ha nem vagy, úgyse jó,

Itt vagy, úgyse jó,

Akkor miért legyen?

Egyszer már illene

Rendbe hoznom az életem.


Ha legközelebb látnál,

Neked se lesz vidám.

Ha rosszabb lesz a vártnál,

Nem az én hibám.


Fordulj csak másfelé,

Nézd a házakat,

Vagy a kék eget.

De sose gondolj arra,

Hogy én szerettelek.


Hogy hol romlott el,

Nem számít már.

Hogy mi volt a baj,

Nem számít már.


De nem mindegy még ma se,

Hogy bírod-e nélkülem.

Ha lesz erőd,

Hogy egyszer ezt megmondd nekem.


Ha legközelebb látlak,

Már nem figyelek rád.

Nem fordulok utánad,

Megyek csak tovább.


Ha nem vagy, úgyse jó,

Itt vagy, úgyse jó,

Akkor mit tegyek?

Majd megpróbálok mindent,

Hogy elfelejtselek." Kicsit hosszú lett, de a lényeg benne van.

37/F

2012. jún. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha rámköszönsz az utcán, Én nem ismerlek fel! Ha felhívod a számom, csak a rögzítő felel!
2012. jún. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!