Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erdemes 18 evesen osszekoltozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erdemes 18 evesen osszekoltozni a parommal es vele egy uj eletet kezdeni?

Figyelt kérdés
Nem jarok mar suliba,egeszsegugyi okok vegett otthagytam.Most szeretnek beallni munkaba.Parom 21eves en pedig 18.Otthon mar nem nagyon birom,mivel eleg nagy a rokonsagom.Es azok pedig minden nap itt vannak.Allandoan reggeltol estig.Ha hiszik ha nem...es ez nekem nagyon megy az agyamra.Nem elhetem a sajat eletemet vegettuk.Koltozzek ossze a parommal tolluk kicsit messzebb h ne rontsak minden napjaimat??Vagy mit tegyek??EGY ELKESEREDETT LANY :(
2008. ápr. 29. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást és a barátod is szeretne veled összeköltözni, akkor nincs akadálya, mivel már elmúltál 18 éves. A gond csak a szüleiddel lehet, de ha belemennek, hogy összeköltözz a barátoddal, akkor nem lehet gond.
2008. ápr. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem sok embert láttam még azzal élték le az életüket akivel 18 évesen együtt voltak. A kivétel erősíti a szabályt. Persze lehettek ti kivételek, ezt te kell érezd, hogy kiállja-e a kapcsolat az idő próbáját. A korotok nem akadály, de jól gondold át, hogy mi történik ha mégis elválnak útjaitok. Gond nélkül vissza tudsz-e menni a szüleidhez? Vagy lesz más megoldás? Ha ez tisztázod magadban, akkor nyugodtan vágj bele és próbáld a legjobbat kihozni belőle!
2008. ápr. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
még ezzel rá érsz és mikor össze vesztek aztán megint költözni ez tul hosszu
2008. máj. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!