Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy gáz ha a fiú alacsonyabb?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy gáz ha a fiú alacsonyabb? És lehet hogy még nőni fog? (most 18)

Figyelt kérdés
Mert engem nem zavar, már megszoktam hogy alacsonyabb a barátom, mint én...csak neki időnként eszébe jut, mert Őt kicsit zavarja...ezen már túl vagyunk, 8 hónapja mindjárt h együtt vagyunk szóval nem ilyen kezdeti dolog...nőhet még? nem sok a különbség, kb 7 cm...
2008. ápr. 29. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát szerintem már nem nagyon fog nőni,bár ki tudja.De az én barátom is alacsonyabb nálam egy picivel.Nem sokkal szinte egy magasságban vagyunk,de ez engem soha nem zavart.Nem az a lényeg h milyen magas hanem hogy szeressétek egymást és hogy boldogok legyetek!

2008. ápr. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A szerelem megvan:) csak van aki nagyon "elitél" emiatt...de iagazad van, engem sem érdekel
2008. ápr. 29. 15:49
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem nagy gond. Szeretkezés közben kicsit nehezebb csókolózni, ennyi.

Kicsit még nőhet, de nem túl sokat. Inkább te fogsz nőni kicsit, ha gyereked lesz.

A környezeted meg ne izgasson, ha szeretitek egymást.

2008. ápr. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is az a lenyeg h szeressetek egymast!!!! ez a legfontosabb!!! lehet egy pasi magasbb es sarmos ha a belseje nem jo vagy nem illetek ossze... Masokra meg ne hallgassatok nem a kulvilagnak kell megfelelnetek hanem egymasnak... es h mas mit gondol az nem lenyeges... ha boldogok vagytok egyutt az a leglenyegesebb dolog!!!!
2008. ápr. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ennyivel kisebb barátom,de én 3 hónapnál nem bírtam tovább.Pokolian zavart.Viszont,ah ti látom 8 hónapja együtt vagytok,azért az már szép.Ha te ki tudsz békülni azzal,hogy nem veszel magassarkút,akkor hajrá:)
2008. ápr. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Magassarkú nélkül tudok élni:) ez a legkevesebb nekem... kösz a válaszokat:) tényleg az a legfontosabb h szeressük egymást...:)
2008. máj. 1. 08:47
 7/9 anonim válasza:
szerintem nem gáz vagyis ha mondjuk 20 cm lenne a különbség az már nagyon feltünö:D de 7 cm az nem sok. és ha valaki emiatt szol be az egy barom, nem kell rájuk figyelni
2008. máj. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
őm még nőhet az ember ugy tudom h 21 éves koráig nőhet;)
2008. máj. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
koszi:))
2008. máj. 4. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!