Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is ritka hogy 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is ritka hogy 2 ember ugyanolyan szerelmes egymásba? Szerintetek is egy csomo kapcsolat nem szerelem alapú, csak hogy ne legyenek egyedül az emberek? Szerintetek is millio csalódás éri az embereket meg plátói szerelmek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 22. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen mondjuk vannak párok akik kölcsönössen szerelmesek nem minden kapcsolat egyforma .. De az élet már csak ilyen legtöbbször megelégszünk azzal amink akink van
2012. jún. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Diavolino44 ***** válasza:

Szeretném azt hinni ,hogy nem így van. Ritka az olyan hét, hogy ne találkoznék olyan szingli lánnyal akivel ne jöhetnék össze. De ha nem az esetem, nem tudnám megígérni neki, hogy örökké... anélkül nincs értelme. Így inkább vagyok egyedül.

27F

2012. jún. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én is ezt a kérdést akartam most feltenni csak nem tutam megfogalmazni
2012. jún. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Bizony ez sajnos így van. De soha ne feledj el remélni, mert a gondolatnak teremtő ereje van. Ez pszichológia, ha elhiszed, megtörténik veled (is) . :) ;) <3
2012. szept. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 mfanatic válasza:
100%
Igen van! Csak hinni kell benne... Igaz, nagyon ritka, hogy egyből megtalálod a "párod", de nem lehetetlen. :-) Nem csak azért mondom, mert nekem sikerült, hanem a környezetemben is vannak igaz párok. Általában a sokadik ember után találkozol azzal az eggyel, aki valahogy más. Nagyon fontos és figyelembe kell venni a közös érdeklődési kört, mert ha más más felé "kacsintgattok" az bizony már az elején gondot okoz...
2012. szept. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem várok senkire. Nincs kedvem ujabb zsirdizsnyok miatt sirni csak mert a pasiknak az jön be, elég volt!!
2015. jan. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Na de kérem,

ne ilyen lírikusan,

Me nem értem !

2015. júl. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!