Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Talán ő írt? Ha össze futunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán ő írt? Ha össze futunk mondjak neki vmit? Vagy csak köszönjek és kész?

Figyelt kérdés

A héten tuti összefogok futni az ex barátommal, nagyon szeretem még mindig, de nem nagyon akarok vele összefutni viszont nekem muszáj elmennem egy dolog miatt, és tuti h vele összefutok. Mostanában elég furcsa dolgok történtek velem. Pl: az exem ráfogta anyumra h ő miatta volt ez az egész szakítás mert leszidta telefonon de akk már ő szakított velem, holott ezelőtt azt mondta h azért szakít mert nem akar komoly kapcsolatot. Aztán múlthéten felvett egy pont ugyanolyan nevű pasi mint az exem, és elkezdte írogatni h nagyon hiányzol, nagyon szeretlek...stb. Aztán küldött egy linket ahol szerelmes számok voltak de ott viszont nem az ő képei voltak. Megkérdeztem tőle h ki és azt mondta na ki, a te életed. Mindenki azt mondja h ez biztos ő meg minden. Én gondoltam arra h lehet h egy ismeretlen de az minek írkálna nekem ilyeneket?

Nem tudom ha összefutok vele akkor megkérdezzem -e tőle h ő volt -e vagy várjak még ő lép???

Ti mit tennétek ebben a helyzetben??

Köszi szépen a válaszokat!


2009. júl. 7. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Íjaj.. hát... szerintem burkoltam rákérdezhetsz. Msn-re vett fel? kérdezd meg tőle h új címe van? mert valaki írt neked, és vééletlen pont ugyan az a neve..
2009. júl. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ő nincs neki msn-je, legalábbis eddig nem volt, viszont amikor beszélgettünk msn-en amikor ezeket írta azaz illető akk mondta h vegyem fel a másik msn-re felvettem azon mindig fennt van viszont azon nem szokott írni..
2009. júl. 7. 10:52
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a furcsa h tegnap meg ma se találom a beszélgetést pedig múltkor még nézegettem és én tuti h nem töröltem ki..:S
2009. júl. 7. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!