Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mittegyek? Teljesen kétségbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mittegyek? Teljesen kétségbe vagyok esve ! !

Figyelt kérdés
Szijasztok Az a problémám , hogy barátommal 4hónapja vagyunk eggyütt de a szüleimnek nagyon fontos a tanulás és nem vagyok valami jó tanuló és ma apukám megint csak kijelentette , hogy "biztos a fiuk miatt nem tanulok megint rendesen" és , hogy nem szeretné ha elbaszném még ezt a kis időt.... mert akkor egész életem romokba dől!! Jó én ezt alá irom mert igaza van !! De sajnos párrommal vagy szakitanom kell vagy is nem kell de szerintem igy lenne a legjobb mert anyumék nem engednek sehová !!:( és igy bizony nagyon nehéz lenne :( Bár tudom , hogy elvilega szerelem mindent kibir ...igaz ez már max csak 2hónapig menne igy de az is nagyon nagyon sok szerelmem nélkül!! Mittegyek?? szakitsak vele ?? ne szakitsak?? Az is felmerült már bennünk , hogy szüneteltetünk és év végéig eggyikünk nek sem lesz párkapcsolata és majd évvégén össze jövünk de , ha jobban bele gondolok ez iszonyúan rossz nem ??:(Kérlek segitsetek :( köszönöm szépen előre is
2008. ápr. 29. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem szakítanék. Egy kapcsolatban mindig vannak nehezebb korszakok, és nem hülyeség, hogy a szerelem kibírja ezeket. Attól mert személyesen nem találkoztok, még tarthatjátok a kapcsolatot telefonon, smsben, msnen, urambocsá' e-mailben... tökmindegy. A lényeg, hogy érezzétek, hogy a másik szeret és megbízzatok egymásban. Egyébként nekem is egy ilyen korszakom jön. Elutazom Ukrajnába a párom nélkül. A telómon nincs pénz, számítógépem nem lesz, úgyhogy teljesen nélkülöznünk kell egymást. Nemrég jegyeztük el egymást és a gyűrűm őt jelképezi, így mindig kicsit ott van velem. :) És folyton rá gondolok. Úgyhogy szerintem, ha tényleg szeretitek egymást, nem kell szakítanotok.
2008. ápr. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szia! Sztem ne szakitsatok! Beszéld meg a szüleiddel őszintén h szerelmes vagy ebbe a fiúba, és értsék meg hogy vele is kell idöt töltened, mert a párkapcsolat köteleségekkel is jár! Persze attól is függ sztem, h mennyire vannak joba a sráccal, mennyire ismerik? Esetleg együtt is tanulhatnátok vmennyit! De ha 7köznap nem is, pénteken-szombaton nem hiszem h tanulnod kénel,és akkor szabad...:) Vagy mennyire rossz az átlagod h javitanod kéne?
2008. ápr. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :] de gépezni se gépezhetek max marad a telo :( uhh ez még rosszab a te helyzeted , remélem kibirjátok :) sok szerencsét :(:) || De én minnél jobban szeretem annál jobban hijjányzik :(
2008. ápr. 29. 20:43
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát olyan 3as de nekik erős hármas kell :( De igazuk van :( Áhh most a "szünetbe" mutattam volna be nekik ..mert ugy volt .... azt szerették volna :( !! És itt van ez a 4napos szünet szerdátol - hétföig és legalább azt eggyüt tölthettük volna de otthon sem lesz :( mert rokonokhoz megy :(
2008. ápr. 29. 20:46
 5/6 anonim válasza:
Szerintem nem érdemes szakítsatok. Idővel úgyis kiderül majd, hogy van-e értelme a kapcsolatnak. De ez nem azon fog múlni, hogy mennyi időt töltesz el vele, hanem, hogy milyen az együtt töltött idő, érzitek-e mindketten, hogy érdemes várni.
2008. ápr. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szakítsatok! Ennyit ki kell bírni a kapcsolatotoknak. Plusz egy kis bónusz: beszéld meg a szüleidel, hogy ha jó jegyeket hozol, akkor 2 hetente egy fél napra találkozhassatok. Javulni fognak a jegyeid, előre megmondom :-)
2008. ápr. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!