Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek, ha a szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha a szerelmetek állandóan hazudna nektek? Nem megcsalás, hanem hétköznapi dolgokban. Emellett pedig eszméletlenül féltékeny lenne, alaptalanul?

Figyelt kérdés
Mit tennél ha a szerelmed hazudna neked egyfolytában? Titokban vásárolna össze-vissza, titokban utazna el ismerőseihez, titokban pénzt venne el Tőled és letagadná, hazudna a napi eseményeiről stb stb stb., és ha az életvezetésben hétköznapi dolgokban egyáltalán nem lenne őszinte és partner az együttélés során? Emellett betegesen féltékennyé válna úgy, hogy igazán semmi alapja és sehogy nem tudnád meggyőzni. Ezután megvádolna, hogy hazudsz és amit ő tesz azt mentené azzal, hogy nem szerelemről hazudik.
2012. jún. 24. 19:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
az ilyen szabályok nem mindíg válnak be de általába helytállóak. aki féltékeny az csalja meg a másikat. főleg ha még hazudik is... már sajnos én is tapasztaltam
2012. jún. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
55%

Azt gondolom,hogy kapcsolathoz két fél kell. Ezek a dolgok néhány kapcsolatban télleg jelentéktelen dolgoknak tűnhetnek,de az én véleményem szerint jelentősek,hogy ilyen dolgokat nem oszt meg veled.

Ha szereted,ülj le vele,mond el neki,hogy téged mi zavar,miben változtathatna. Ha szeret meg fog érteni.

2012. jún. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Gyanakodnék.
2012. jún. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%

Én komolyan elgondolkodnék azon, akarom-e folytatni a kapcsolatot, de ez én vagyok, nekem nagyon fontos, hogy egyenes ember legyen a párom. A jó kapcsolat egyik alapja az őszinteség.

Mondjuk az, hogy titokban pénzt vesz el tőled, azt lopásnak hívják magyarul... és azt 100%, hogy nem tolerálnám.

2012. jún. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

Jézusom, ez rémes...azonnal kilépnék ebből a kapcsolatból. Gondolj bele, később mire számíthatsz? Ennél csak rosszabb lesz. Mi az, hogy hazudozik neked? Nem azt mondom, hogy minden wc-re menetelről be kell számolni, de nekem rosszul esne, ha a párom nem osztaná meg velem az életét, pl. hogy hétvégén lement a nagyihoz, és milyen finom almás sütit evett.

Ez komoly, vett el pénzt tőled? Atya világ....Ez egy utolsó dolog!!!! Még az apámtól sem veszek el pénzt engedély nélkül, pedig tudom hol tartja!!!

Szerintem ha jó életet akarsz, hagyd a fenébe. Ne vicceljen már...

20/l

2012. júl. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Jajj, ne legyetek már ennyire gyerekesek - ti minden egyes lépésetekről beszámoltok a párotoknak?? Hogy mit ettetek ebédre, hogy mikor mentek szarni/huggyozni? 10 éve élek boldog házasságban, de még nekünk is vannak hétköznapi "titkaink" egymás előtt a férjemmel!

Nem-e lehet, hogy azért hazudozik neked a barátnőd, mert megfolytod őt azzal, hogy nem hagysz neki elég teret? És minden lépéséről tudni akarsz?

Ameddig nem csal meg, addig miért nem hagyod békén?

A pénz-elvételről: ez akkor nem cikkes, ha közös vagyonból éltek. Nekünk van egy közös folyó számlánk és bármelyikünk onnan akkor vehet le pénzt, amikor szüksége van rá. Ez nem azt jelenti, hogy orrbaszájba költekezhetünk, de nem torkoljuk le egymást, ha meg vesz magának egy új inget, vagy én egy új szoknyát, vagy ha valami fontosabbra kell neki pénz. Ez a normális egy felnőtt kapcsolatban.

Megkérdezhetlek, hogy hány éves vagy és milyen régóta vagy együtt a barátnőddel? Együtt éltek, vagy csak találkozgattok? Mert szerintem ne nagyon tervezz vele igazi felnőtt kapcsolatot (együtt-élést, házasságot, stb.), amíg ilyen aprócseprő dolgokon ki akadsz.

Inkább azon gondolkozz el, hogy vajon te mit csinálhatsz rosszul, ha ő nem mer veled őszinte lenni...

42/N

2012. júl. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ha sehogyse tudod meg győzni,azazért van,mert rájött h megcsalod szal lebuktál tesó.. XDXDXD

"vásárol ösze-visszza" - a nők alap ilyenek,nemlehet meg változtatni őket,ha szeret téged s nem csal meg,akkor minek vergőcc? sztem ne parázz,hagydd kicsit élni s kezesbárány lessz.. :P

24/f

2012. júl. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

22/l vok nekem volt már olyan kapcsolatom amibe kevés volt a szex meg a törődés és ezért vásárlásba fojtottam a bánatomat!:-P szexelj vele sokat éreztesd vele hogy csak őt kívánod nonstop és ő álmaid netovábbja,ez beválik!;-)

(nekem is ez hiányzott abból a régi kapcsolatból)

2012. júl. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,de hány évesek vagytok?Ahogy írsz erről a lányról az alapján tíninek mondanálak,semmikép nem felnőtt férfinek!Egy részt pitiáner dolgokon aggódsz,mert ha téged szeret akkor kit érdekel hogy milyen barátnőjével találkozik vagy mit vásárol magának,a szeretet a legfontosabb.Más részt ha ilyen banyának írod őt le,akkor ott már más gond is van de nem nála inkább nálad!Akkor te nem szereted őt a hibáival együtt.

Le kellene ülnötök egy jó kiadós beszélgetésre,még az is lehet hogy van értelmes magyarázata annak hogy így viselkedik ez még nem jutott eszedbe?

2012. júl. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

hazudozik, de "nem megcsalás,hanem hétköznapi dolgokban" Miről hazudik? Kivitte a szemetet közbe meg mégse, vagy miről? Ne légy már nevetséges,nem ezek a dolgok a fontosak egy kapcsolatban!

"eszméletlenül féltékeny,alaptalanul" nem zörög a haraszt ha a szél nem fújja! ;-)

"titokban pénzt venne el tőled és letagadná" nálunk az asszony úgy tudja kivenni a pénzt a ledobott nadrágom zsebéből, hogy még a gyűrődés is ugyan olyan marad rajta, mégsem készülök elválni vagy feljelenteni őt lopásért!

Nem kell egyből válni,meg szakítani,ez a baj a mai világgal - nincs tolerancia,nincs elfogadás,feltétlen szeretet,ha valami nem úgy működik ahogy akarjuk,kidobjuk és nem megjavítjuk.Nagyszüleinktől kellene tanulni néhány dolgot párkapcsolat tekintetében (is). 33/F

2012. júl. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!