Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtassak ezeken?

Figyelt kérdés
hiába van pasim nem bízok meg benne sőt senkibe nem bízok mindíg azt hiszem h nem szeret senki tudom h hülyeség és mindíg csak a rosszat látom mindenbe és azt keresem a jó dolgokkal nem is törődöm a kapcsolatunkba is folyton van vmi félreérthető amitől nem bízok meg benne de mindíg kiderül h nem nekem van igazam és túlzásba viszem a féltékenykedést is
2012. jún. 24. 23:46
 1/5 A kérdező kommentje:
egyébként már 20 éves vagyok ugyhogy nagyon akarok változni :S
2012. jún. 24. 23:47
 2/5 anonim ***** válasza:
Van ennél rosszabb is,ha paranoiás az ember,én emiatt a betegség miatt szívok... Örülj neki hogy nálad csak ennyi gond van,bár a te eseted kicsit hasonlít az enyémre!
2012. jún. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én is így vagyok, mert a volt pasim flörtölgetett más csajjal meg irogatott neki és mikor kérdeztem még ködösített is és véletlenül sem volt őszinte.

amikor meg szakítottunk, azt mondta, engem nem lehet szeretni.

ezektől félek már a többi pasinál is, ezért mindig elmenekülök ha komolyabbra fordulna a dolog.

nem tudtam sehogy se változtatni :( a pszichológus is annyit ért, mint egy nagy rakás ...

2012. jún. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a pszichológus csak tippeket ad meg meghallgat attól még nekem kell megoldanom igazad van nekem még ő az első pasim de 4 éve vagyunk együtt és már nem törődik úgy veelem ezt sem értem h miért lett ilyen
2012. jún. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak magadban bízz. Az a biztos, és ezt komolyan mondom.
2012. jún. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!