Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki újranősül a második...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki újranősül a második házasság is ugyanolyan szívből jövő, mint az első? Ha van itt olyan férfi aki elvált, de újranősült írjon nekem privit, szeretnék pár dolgot kérdezni. 25N

Figyelt kérdés
2012. jún. 25. 06:58
 1/3 Hole Hunter ***** válasza:
100%
A harmadik feleségemet "taposom". Megérte, mert megtaláltam, aki nekem kell. Üdv.
2012. jún. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a 2. párodat jobban szereted, mint az elsőt annak idején, akkor simán!
2012. jún. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
általában nem ok nélkül válnak el az emberek. és ha utána újból a házasságra adják a fejüket, akkor eléggé nyomós az indok: vagy közelgő gyermek áldás, vagy, hogy nagyon szeretik a párjukat! :-)
2012. jún. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!