Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom 2 hét szünetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom 2 hét szünetet kért! Szeret-e vagy csak fellángolás volt a részéről?

Figyelt kérdés
Azóta egyszer taliztam vele mert nem bírom ki a 2 hetet és szakítani akartam vagyis nem akartam csak, háát ez lett volna az egyetlen megoldás!amikor taliztunk akkor nem csókoltam meg, de ő igen!(vagyis szájra puszi volt) és leültünk beszéltünk és bekönnyezett, (én sírtam)Aztán eléggé hídeg volt és mondta hogy üljünk be a kocsijába!Ott viszont ölelt megcsókolt és szorított magához!Azt mondta hogy van a szeretet és a szerelem és én a kettő között Vagyok de jóval közelebb a szerelemhez!És hogy idő kéne neki!Hogy mit is érez valójában...Sztem eléggé labilis személyiség!Aztán beszélgettünk és nevettünk az összeismerkedésünkön!És annyira éreztem, hogy szeret!Aztán az ölembe hajtotta a fejét!és amikor elszívott egy cigit és kiszálltunk a kocsiból alig engedett ki mondván, hogy nem akarja hogy megfázzak!Aztán csak kiengedett szállni a kocsiból!Nem öleltem csak előtte álltam!Nem mertem semmit sem tenni!De nem is kellett várnom sokat mert amint meggyújtotta a cigijét már karolt és felajánlotta a pulcsiját is mert látta hogy fázom!És még a kocsiban a csók után mondta hogy ugyanolyan édes a csókom mint mikor megismerkedtünk ....Végülis adtam neki 2 hét szünetet!Azt mondta hogy majd eljön a válasszal!!! (amúgy 5 hónapja járunk!)
2008. ápr. 30. 12:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy szeret, csak szerintem még nem tudja mit akar.2 hét nem olyan sok idő, próbáld meg kivárni és akkor megtudod mi a helyzet. És még mondja valaki, hogy a nőket nem lehet megérteni!

Szorítok neked! szerintem nem lesz gond!!

2008. ápr. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ezt az en baratom is megcsinalta, egy es fel ev utan.. de nalunk sokminden nem ment akapcsolatban. altalaban ugy vettem eszre h akkor kerik a szunetet, ha valami nekik nem megy. Esetleg nem oltal elegge megertto vele? vagy nem fogadtad ot el ugy ahogy van es probaltal valtoztatni rajta? Nekem az bevalt, h ne szakitsunk, ne szuneteljunk, hanem leultunk es megbeszeltunk nagyon oszinten mindent, amit egymas irant ereztunk. Nos latszik h a srac aggodik erted. Szerintem beszeljetek meg, mond meg neki, hhulyeseg feladni az egeszet, es megnagyobb hulyeseg a ket het. (egy srac ha kicsit szetnez, utana mar nem biztos h visszamegy a regihez...sajnos ha van valakid magad mellett kell tartsd) Azt viszont feltetlenul mond meg neki, h ha ugy erzi ennek meg van ertelme, akkor ne adjatok fel, hanem proba;ljatok meg, ugyh h te nagyonis megertto leszel, es megvarod amig o atesik a nehez szakaszan, de te ott leszel neki. En ezt tettem....es elso par hetbven meg mindig nem volt biztos h velem akar maradni, most meg megkerdeztem, par het utan es 100%os h akar, mert megerto voltam, es elfogadtam ot ugy ahogy volt. Ez nagyon fontos egy sracnak.
2008. máj. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!