Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak ötleteitek, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

X Susy Omega x kérdése:

Vannak ötleteitek, hogyan készítsek videót képekből a barátomnak 1 éves fordulóra?

Figyelt kérdés
Elég béna vagyok, nem értek hozzá, de vannak vicces közös képeink:D nem vagyok olyan romantikus típus, szóval új ez nekem, de gondoltam, tetszeni fog neki... csak nem tudom, milyen zene menjen alá. emellett lesz vacsora is, meglepi, meg kemény szex, de ezt mindenféleképp meg akarom neki cisnálni:D légyszi, segítsetek!! köszi előre is!
2012. jún. 27. 23:09
 1/6 -=Koldus=- ***** válasza:

Videó szerkesztővel (windowsnak van saját szerkesztője, az is meg teszi)

Zenét meg nem tudom, az egyik kedvencét mondjuk...

2012. jún. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ASOT ***** válasza:
youtubra is fel akarod tenni?
2012. jún. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 ASOT ***** válasza:

én Sony Vegas pro-t használok. ami viszonylag komolyabb. és időnként klippeket szerkesztek új zenékhez.


de ja neked elég a windowsos....

2012. jún. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
windows live movie maker
2012. jún. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen!:)
2012. jún. 28. 00:03
 6/6 anonim ***** válasza:
És igen, az egyik kedvenc számát rakd be a videóba, aztán kész :D
2012. jún. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!