Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, akiknek a négerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akiknek a négerek jönnek be! Miért ők kellenek nektek, mitől jobbak, mint egy magyar, fehér fiú?

Figyelt kérdés

2012. jún. 30. 23:56
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
54%
Rasszistának mondanak bennünket pedig csak konzervatívan gondolkodunk...Ők ki pedig csukott szemel a liberalizmus ködében élnek...Hát csak azt tudom mondani "Saját ügyük árulói"
2015. jan. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
52%
Attól, hogy valamire mellékneveket aggatsz, mint "ködében élnek", még nem érvet mondasz. Valakit állatnak hívni az etnikuma/bőrszíne alapján primitív és ostoba emberre vall, és nem vagy tisztában a rasszizmus definíciójával ha ezt egész őszintén nem tartod annak.
2015. jan. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim válasza:
43%

Tudtommal a négereknek alacsony az IQ-juk. ÉS az IQ bizony 80%-ban genetikai öröklés eredménye. Másrészt a négerek ronda emberek, széles lapos tulok orr, barna majom szemszín, mozgó punci alakú vastag száj...


Általában az egyszerű tanulatlan proli nők (vagy akiknek prolik a felmenőik) vannak csak velük, a legalja a társadalomnak.

2016. júl. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 Pintér Krisztián válasza:

Megeszi Európát ez a sok mocskos előember! Nem szabad beengedni őket! Még, hogy ezekből orvos vagy mérnök lesz(olyan biztos nem aki megfelelően el is végzi munkájàt ezt tapasztalatból mondom!

88

2017. dec. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 Pintér Krisztián válasza:
57%

Megeszi Európát ez a sok mocskos előember! Nem szabad beengedni őket! Még, hogy ezekből orvos vagy mérnök lesz(olyan biztos nem aki megfelelően el is végzi munkájàt, vagy rá mered bízni az életed de még a phitagoras tétel is gondot okoz.. ) Na de nem sok ész kell ennek a fenyegetésnek a felismeréséhez! Sajnos egyesek olyan buták, hogy képtelenek ezt átlátni, felfogni... De tudjátok mit.?! - aki fekete párt választ az takarodjon Afrikába ne hozza ide őket!

88

2017. dec. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Pintér Krisztián! Nem tudom otthonról hozod e magaddal ezt a gyalázatos gondolkodásmódot , bízom benne hogy NEM . Én biztos, hogy sosem neveltem volna bele ilyen jellegű gyűlöletet és elutasítást a gyermekembe ! Európai ember tele előítélettel és negatvítással .. SZOMORÚ ! Üdvözlettel : egy Édesanya
2017. dec. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:
Én magam pàr csajjal beszélgetve hallottam,hogy egyikvàlmuk,hogy egy négert leszophasson.Egyik se monfta,hogy dugni akarna négerrel,csak,hogy leszophassa.Szerintem ha a magyar nők körében végeznének egy név nélküli köz.kutatatàst,90%a ezt vàlaszolnà
2018. márc. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pont fordítva !!

Amúgy rengeteg magyar pasi irigy .. mert igenis ha nem túl nagy számban is de van jóképű színes férfi , na nem az afrikai .. hanem az amerikai színesbőrűek között . Véleményem szerint nincs abban semmi baj ha másik nációból származó férfi mellett találja meg egy nő a boldogságot !

2018. márc. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!