Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a barátnőmet? Lány vagyok.

Figyelt kérdés
Volt egy barátnőm, egész nyáron együtt volt, és az elmúlt egy évben is. A legjobb barátom volt, és még több is. Ő fel akarta vállalni, hogy együtt vagyunk, de én nem vagyok leszbikus, úgyhogy nemet mondtam. Szakítottunk, és én összejöttem egy közös barátunkkal, ami csak még jobban rontott a helyzeten. Már vele is vége, mert rájöttem, hogy a barátnőmet szerettem igazán, de ő már nem akar beszélni velem. Mit tehetnék?
2012. júl. 1. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
mi jobb neked? a punci vagy f@sz? döntsd el először is ezt magadba! utána találd ki a hogyan tovább..
2012. júl. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a fiúkhoz vonzódom, ez egyértelmű. de őt nagyon megszerettem. nem csak szexuálisan hiányzik, bár persze úgyis, hanem sokkal inkább emberileg.
2012. júl. 1. 11:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy leszbikus, mi? :D
2012. júl. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az eddigi válaszolóknak: ezt úgy hívják, hogy biszexualitás. Amikor mind a két nemhez vonzódik valaki.

Kérdező, neked pedig annyit tudok mondani, hogy mi nem tudjuk eldönteni, hogy mit tehetsz, mert nem ismerünk titeket. Ha valóban szereted, akkor eléállsz, elmondod neki, hogy mit érzel, és ha azt akarja, akkor felvállalod a "másságodat". Ha nem jön össze, akkor sajnos így jártál. Nem tudsz vele mit csinálni, de legalább nem emésztheted magad tovább, hogy mi lett volna ha...

2012. júl. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!