Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor mégis mi a jó a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mégis mi a jó a férfiaknak? Van valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Megpróbálom tömören leírni:

A külsőm "cicbabás"-ha már ezt a szót kell használni egy nőre,aki ad magára.Hosszú,szőke hajam van és csinosan öltözködöm-de semmi extra,ízléses kereteken belül,nem teszem ki,amit nem kell.

Sokan azonnal megítélnek. Pedig aki ismer,kedves,jószívű,intelligens embernek tart,és én is úgy látom,hogy a kevés normális közé tartozom.Vannak életcéljaim,nem tengek-lengek...(nem önfényezés,mert vannak hibáim,amikre nem vagyok én se büszke,de kinek nincs?)

Ennek ellenére nem találok egy normális partnert,mert hiába beszélgetek egy fiúval,hiába láthatja,hogy nem egy nyávogós idióta vagyok,hanem egy határozott,normális nő,azonnal bepróbálkozik.Volt,hogy megkérdeztem tőle,hogy gondolja,minek tart engem?Elmondta,hogy normális nőnek,olyannak,amilyen ritka.A hátam mögött meg felaggat jelzőkkel csupán a kinézetem miatt.

Ez megy...elegem van már.Megváltozni pedig nem fogok,mert nekem ez tetszik,így érzem jól magam a bőrömben.

Egyébként "normális"-nak gondolt művelt férfiakkal randizom,szóval már nem tudom,milyen "körökben" kellene keresgélni.Pedig nagyon nehéz életem volt/van és nagyon szeretnék végre egy olyan embert,aki melletem áll és megbecsüli,értékeli amilyen vagyok.

A kérdéshez még kapcsolódik,hogy régen pl barna voltam és nem engedhettem meg magamnak divatos ruhákat(nem mintha most annyit költenék rájuk)...akkor meg nem kellettem,meg se akartak kb ismerni,mert "átlagos" voltam.Az exem is olyan nőket nézegetett,mint amilyen a mostani külsőm és még a fejemhez is vágta,hogy a férfiak az ilyyenekre buknak...

akkor kérdezem én,most mi a jó?



2012. júl. 2. 15:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem a külsőddel nem azt akarod sugallni amit sugallsz, ehelyett azt várod, hogy a "belsőd" alapján ítéljenek meg. Talán keresd meg itt az ellentmondást és tégy ellene.
2012. júl. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld ki azt, hogy ha van egy kiszemelted, vagy valaki bepróbálkozik és esetleg komolyabba csapna át a dolog, akkor az első komolyabb randin visszafogottan öltözködsz, nem használsz annyi sminket vagy esetleg semennyit sem. Lehet hogy nem érzed majd magad jól a bőrödben, de az illető akivel találkozol, az nem a külsőséget fogja látni, a mázat, hanem a tartalmat.
2012. júl. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Az lenne ha jó ha végre nem akarnál megfelelni egyik pacáknak sem,lazán kellene keresgélned amíg nem találsz egy olyat aki elfogad téged mindenestül.


Attól mert valaki művelt nem biztos hogy emberileg értékes.


A leírtakból is kitűnik hogy lehetsz te szürke egérke vagy szuper cicababa,akkor leszel igazán kelendő ha a belső erőd növeled!

2012. júl. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy a tartalmat meglássa valaki, előbb meg kell szabadulni a csomagolástól! :D
2012. júl. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
ha inteligens vagy ,ne próbálj mindent megmagyarázni hogy e jobban tudod ha humoros vagy ne próbálj vicceket mesélni ne beszélj túl sokat sem túl keveset próbálj olyan pasit választani aki nem túl kemény de ne legyen túl nyálas na ők között keresgélj !
2012. júl. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Cicababa nekem csak akkor kellene, ha mellé legalább kvantumfizikus doktor.
2012. júl. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Hol lehet Veled megismerkedni?
2012. júl. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Mi így is, úgy is cicababának tartunk, ha úgy nézel ki. Ezt hívják első benyomásnak, ami az első 3 mp alatt alakul ki.

Olyan nincs, hogy korábban, barnán nem kellettél. Olyan van, hogy nem érdekelt az a srác, aki nem mert hozzád közeledni. Mi az, hogy van, erről szól a GyK!

2012. júl. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Azért voltál "átlagos",mert nem tetszettél magadnak annyira,mint amennyire a mostani kinézeteddel->ez nyilván a kisugárzásodban is érezhető volt.

Egyébként meg nem értem,miért jössz az exeddel,kit érdekel,hogy neki milyen nők tetszenek?Szerinted minden férfi ízlése egyforma?Szerintem felszínes vagy és be is vonzod papírforma szerint a felszínes srácokat,akik ahogy írtad úgy viselkednek a hátad mögött,ahogy.Ne a zsáneredet keresd,sőt ne is keress,inkább csak ismerkedj!Kompromisszumkötés nélkül nem fog menni,ezzel persze nem azt akartam mondani,hogy meg se állj Notre Dame-ig..

2012. júl. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Szóval, ha azt akarod, hogy ne annak lássanak, aminek látnak, akkor nem úgy kéne öltözködnöd. Ám, mivel te így jól érzed magad, érdemes elfogadnod a tényt, hogy először (sőt, talán elég sokáig is) úgy fognak kezelni, ahogy egy cicababát.

Az meg, hogy a hátad mögött egy srác mit mond, totál mellékes. Lehet, hogy csak fel akar vágni. Ez személyiségi probléma, ezzel nem tudsz mit kezdeni. Meg, amit már előttem is említettek, hogy ne akarj már nekünk megfelelni, légy oly kedves. Az ok logikai, ha értelmes vagy, megérted:

Ha másoknak akarsz megfelelni, akkor mások igényeihez alkalmazkodsz. Ha mások igényeihez alkalmazkodva viselkedsz, hogy várod el, hogy saját magadért szeressenek, ha nem saját magad vagy, hanem az, akinek mások akarnak?

2012. júl. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!