Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálják ezt és miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt és miért szivatják a haveromat? Nem akarják hogy összejöjjünk?

Figyelt kérdés
Össze akar velem jönni a haverom, de a többiek direkt szivatják őt velem kapcsolatban, hogy én hány fiúval feküdtem már le, meg hogy nekem csak szexre kéne a gyerek, meg még kitudja miket találtak ki rólam.
2008. máj. 2. 08:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondold vegig ezekbol mi igaz, mikor adtal okot arra, hogy ilyeneket mondjanak rolad... Ha igaz, ha nem annyit tudsz csinalni, hogy leulsz vele megbeszelni, hogy ha te is komolyan gondolod. Megmondanad neki, hogy nem szeditened, stb. Nyerd el a bizalmat, csak utana ne jatszd el..
2008. máj. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem ezzel van a baj, mert a fiú nekem hisz, komolyat akar tőlem, tudja ő is nagyon jól, hogy ezek hülyeségek, és a haverjai direkt szivatják őt. Csak azt nem értem, hogy miért??? (egyébként meg tetszek néhány haverjának) lehetséges hogy nem akarják hogy összejöjjünk és ezért szivatják őt?
2008. máj. 2. 09:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor valoszinu, hogy ezert. Szarjatok le oket, ha tenyleg kedvelitek/szeretitek egymast, akkor egy ilyen nem fog kozetek allni. ;) Sot, meg a fiu is kifog melletted allni. ok sikert, es ne izgulj emiatt. :)
2008. máj. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Csak az a baj, hogy egyik haverja IS tetszik nekem :S és nem tudok dönteni :S

Köszi szépen a válaszokat!

2008. máj. 2. 09:12
 5/6 anonim válasza:
Ha a nem tudsz dönteni kettöjük közt akor azt válaszd akit tényleg szeretsz és ténylég akarsz. a Másik meg ha ilyeneket állítanak rolad és a barátod meg töri hogyilyeneket mondjanak rólad akor nem nagyon szeret.(ezzel nem akartalak téged se a barátodat megsértemi de ez az igazzág.)
2008. máj. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

tegyük fel hogy én naiv leszek a következő 3 sórba: biztos egy szósem igaz abbol amit mondanak :D => 1.: vagy az egiyk rád pályázik :D;2.: egyszerüen bunkó parasztok :D3.: vagy akkora búzatáblák amekkorát még nem látott a világ :D

=> nem kell velük foglalkozni

(ez nem épp 3 sor lett de sebaj)

ok akk a következő részbe meg peszimista leszek:

ha mnid a kető srác teccik akk hogy várod el azt hogy a barátai ne ellenezzék? :D nem azért de ha nekem olyan csaj teccene akinek más is imponál akk azt vagy csirályában elfolytanám vagy a csajnak pápá :D.


nem kell hozzá nagy ész :D (föleg az első verzióhoz:D)

[rem az első talált :D]

bye

2008. máj. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!