Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Vesztek drága ajándékoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Vesztek drága ajándékokat a "barátnőtöknek" ha csak kihasználjátok őt?

Figyelt kérdés
És az ajándék is azért kell, hogy le ne bukjatok.
2009. júl. 10. 09:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
azt csak a nagyn sunyi alakok csinaljak. a normalisak nem. l, 19
2009. júl. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%

bunkó, minek használod ki a barátnőd, NEKED JÓL ESNE?????

ADJA VISSZA A SORS, AMIT VELE IS TESZEL, LEGYEN NEKED IS ROSZ MAJD EGYSZER, JAH ÉS ha már kihasználod, minél nagyobb ajándékot egyél neki, ami a tahóságod méretét tükrözi!!!:-)

2009. júl. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
nem biztos h a kérdezőről van szo. sztem ő lany, és azért kérdezi mert egy pasitol kapott ajandekot.
2009. júl. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen, lány vagyok:) És pár "jóakaróm" azt mondja hogy a barátom kihasznál. Tegnap rendelt nekem egy 9000 ft-os parfümöt.. Ezért vagyok kíváncsi csak..
2009. júl. 10. 09:11
 5/13 anonim ***** válasza:
71%

második vagyok, akkor ne haragudj!!!

erre nem is gondoltam, akkor lehetséges, azlenne a legjobb, jha ezt tőlle kérdeznéd meg, nem kell hinni mindíg a beszédnek(de sokszor van alapja)

2009. júl. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Gondolod beismerné, hogy kihasznál?:D
2009. júl. 10. 09:15
 7/13 anonim ***** válasza:
23%

hát figyelj második vagyok megint, ne úgy menj oda, h. TE KIHASZNÁLSZ, hanem h. tudok mindent, és már nincs mit takarnod, és kérdezd meg tőll, h. nemkakar -e valamit mondani, látszik az majd rajta, h. zavarba lesz -e vagy nem???

te ismered, nézd a reakcióit, vagy csak kérdezd meg nyíltan, h. miért kaptad ezt az ajándékot, és mi a szándékod vele, meg ilyenek, okosan nőiesen, HIDD EL LÁTSZANI FOG RAJTA

2009. júl. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én még sose használtam ki a barátnőimet. Lehet csak én vagyok lemaradva. De ha mégis megtenném valamikor, biztos nem egy méregdrága parfümmel "biztosítanám be" magam.
2009. júl. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Már próbáltam így, de nem lettem okosabb!
2009. júl. 10. 09:21
 10/13 anonim ***** válasza:
aki ilyen hülye hogy enyi lovét áldoz 1 barátnöre aki 1-2 honap mulva elhagy az segghülye pesze a lánynak csak jó :)
2009. júl. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!