Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobb haverom egy idióta....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb haverom egy idióta. Szakított a barátnőjével, akivel imádták egymást. Hogy értessem meg vele, hogy magát is becsapja?

Figyelt kérdés

Senki ne mondja,hogy nem tudom mind a két végletet.16 éve ismerjük egymást, mindig is legjobb barátok voltunk.Ismerem már milyen, mikor magát is becsapja.

Most ráírtam a lányra,hogy mind a két végletet ismerjem, mielőtt 100%-osan idiótának nyilvánítanám a srácot. Amiket a lány mondott nekem, szinte teljes megegyezik azzal, amiket a haverom. Tehát biztosan mondhatom, hogy gyökér.És most nem a lány iránti sajnálat van bennem, mert én sem mondanék róla ilyeneket, ha nem tudnám,hogy átveri magát, és magába beszél fas.ságokat.


A lányt a szülinapján ismerte meg, azóta odavan érte, 2 hónapra rá összejöttek. Ennek 7 hónapja. Most kitalálta, szegény hülye, hogy neki jaj szabadság kell.Meg buliba kavargatni akar,meg eltávolodik a haverjaitól.Erre kidobta a lányt.(próbálja a lelkiismeretét azzal nyugtatni,hogy közös megegyezés volt,ennek már egy hete)A lány nagyon szereti ezt a majmot még ezek után is!! Kb. egész héten együtt voltak,mert hiányoznak egymásnak,de haver játssza a kőkeményet.A haverom is szereti a lányt, mert pont úgy beszél róla, mint annak idején. A lány, már bocs ,hogy így beszélek róla, egy kész főnyeremény. Süt,főz,hogy a kedvébe járjon. Ha az anyja nem vasal a srácnak ruhát,a lány szó nélkül megcsinálja. Szép arca van,kedves, jóarc lány. Alkatra kicsit husisabb(van mit fogni rajta kategória,de kompenzálja az öltözködésével),rengeteget fogyott, irtó jó mellei vannak.(tényleg elnézést :)

Havernak szétszakadt a pénztárcája,nem bírt másikat venni, mert nem állnak fényesen, a lány az első fizetéséből meglepte egy új bőrpénztárcával,hogy ha havernak valahol fizetnie kell,ne legyen kellemetlen. Nem szoktuk kibeszélni az intim témákat, de tudom,hogy mindent megkapott a lánytól.Néha a lány kért tőle extrább dolgokat.(ennyit tudok a szexuális életéről, úriember nem tárgyalja ki részletesebben:) Igyekszik mindig a srác kedvébe járni. Ha havernak nincs kedve megmozdulni, a lány fogja magát, és ő megy át hozzá.(pedig csak lusta a gyerek.) Soha nem hívatta meg magát még egy fagyira sem, egyszer hozta fel a témát, de haver inkább bulira b.ssza el a pénzét.

írhatnék még ódákat, mert nagyon sokat beszéltem a lánnyal, de így is hosszú lett. Lényeg a lényeg, tuti imádják egymást, csak haverom új "barátai" nem tudnak összehozni párkapcsolatra egy csajt sem, és biztatják a haveromat is,hogy neki tuti nem a lekötöttség kell. Pedig ahogy hallottam, ők is aranyosnak meg jófejnek találják a lányt.

Tudom, nem szólhatok bele a srác döntéseibe,mert az ő élete. De ha ismernétek, tudnátok ti is ,hogy 100%-ban nem ezt akarja, csak magába beszéli a hülyeségeit.Állítólag már hónapok óta ilyen szabad akar lenni érzése van,ami azért tuti,hogy kamu, mert nekem soha nem említette, és nem olyan ,hogy ne mondja el.Amit eddig érzett, vagy ami változott,mindig elmondta.

Bocs,hogy zavaros,vagy ilyenek, most keltem fel :)

17F


2012. júl. 6. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Hülye a haverod. Nembaj, majd egyszer rájön.
2012. júl. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 okoska31 ***** válasza:

Ezt neki is elmondtad?


azért egyébként 17 évesen még tényleg korainak tekintheti egy srác a komoly kapcsolatot.


ami még tetszik: 17 évesen 16 éve ismeritek egymást... még anyukáitok cicijeivel is koccintottatok, mi?:):):):):)

2012. júl. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

azért vagyok, hogy segítsek erre rájönni :D

már csak ötletem nincs, mert az én szavam a "minden csajt megk.rtam már, ku.vagazdagvagyok és ku.vajólnézek ki,minden lány amúgy is egy k.rva" haverja ellen. És még ez a haverja is rámondta a csajra,hogy szép meg aranyos meg stb. Csak a csávó együtt akar csajozni a haverommal. Ha kajakra barátok lennének, tudná,hogy haverom nagyon szereti a lányt.

2012. júl. 6. 11:32
 4/9 A kérdező kommentje:

próbálkoztam elmondani, de csak hajtja a majomságait. szabadság kell, meg függetlenség. stb. -.-" két -három hónapja még kibírta volna,hogy örökre a lánnyal legyen. még ezt is mondta :D


12 óra különbséggel születtünk,úgyhogy régen cicivel,ma már áttértünk a sörös üvegekre XD

2012. júl. 6. 11:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha télleg szereti azt a csajt akk úgyis visszamegy hozzá. Hagyd a saját kárán kell h megtanulja. Am mi van ha télleg csak élni akar. Én azt az életvitelt képviselem amit a barátod akar és én sokkal jobban érzem magam mint amikor komoly kapcsolatom volt. 19/F
2012. júl. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
már 5 buliban voltunk, mióta nem járnak ,mentek oda hozzá lányok, egészen 10 pontosak is, de lekoptatta őket. majd elment a barátnőjéhez,amint megunta a bulit. :) de újra járni még mindig nem akar,mondván,ők milyen jól megvannak így,sokkal jobban örülnek egymásnak,megbecsülik egymást.
2012. júl. 8. 23:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Menjetek el a csajjal leütni, aztán vigye haza!
2012. júl. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Legszivesebben ezt tennénk :D
2012. júl. 9. 19:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem érdemli meg a lányt. Csapj le rá (a lányra). :D
2012. aug. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!