Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ebből normális kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből normális kapcsolat?

Figyelt kérdés
Körülbelül 1 éve szeretem és Ő is engem, de elég sokáig tartott amíg összejöttünk. Azthiszem enyhén bénák vagyunk ehhez mindketten, mindig közbejött valami :S 2 éve ismere, ezalatt egyszer veszekedtünk úgy komolyabban, aztán most meg összejöttünk és 1 nap után összevesztünk. Azt se tudom min...és Ő sem. Megbeszéltük, és megpróbáljuk azért...csak nemtudom, hogy ylenne-e ennek így értelme, lehet-e ebből normális kapcsolat ilyen kezdés után :S
2012. júl. 8. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ilyen nyámnyilák vagytok, akkor nem...

EGY veszekedés után (kapcsolatban) tetted fel a kérdést...

2012. júl. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet csak mindketőtőknek ugy kell hozzáállnia ha valami gond van ne ugorjatok egymás torkának hanem beszéljétek meg inkább mi is baj. Csináljatok programokat együtt és majd kiderül hogy tudjátok kezelni a másikat :)
2012. júl. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért problémás az EGY veszekedés, mert még csak 1 napja voltunk együtt, ez az 1ik. Másrészről meg azért várt 1 évig azzal, hogy elhívjon randira, mert félt, hogy megbánt...és ez a veszekedés alátámasztotta benne, hogy meg fog bántani, és később még rosszabb lesz :S
2012. júl. 8. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!