Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit tegyek. hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek. hogy legyen tovább?

Figyelt kérdés
nem bírom már tovább:( szerelmes vgayok egy fiúba akiért bármit megtettem volna .de őt csak becsapott és jászott velem.egy jó ideje nem is beszélünk . nem ír nem hív én pedig nem merek már írni neki. teljesen elkeseredtem . én nem akarok így már élni
2008. máj. 3. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Először is, egy olyan fiú miatt, aki becsapott, szórakozott veled, nem érdemes azon gondolkodnod, hogy nem akarsz így élni. Akkor ő nem a te igazid!! Valahol rád vár az a VALAKI, a bizonyos Ő, hidd el nekem!! Olyan aki megtisztel azzal, hogy őszinte. Ez a minimum. És persze nem használ ki. Az ilyen fickó meg nem érdemel meg ennyi kesergést!!! Annyi minden van még az életben előtted!! :):)
2008. máj. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Szia!

Veled érzek,velem is igy bánt a volt barátom.Én is elvoltam keseredve de kéthónapja megtaláltam életem párját,aki nagyon szeret és én is öt.Ez a pasi nem érdemel meg téged,tudom nagyon nehéz elfelejteni,de próbáld meg utálni aki ilyet csinál veled az soha nem szeretett egy könnyet nem érdemel.Van élet utána is hidd el!!Nagyon fájt nekem is mert ö volt az elsö szerelmem,rövid kapcsolat volt tele fájdalommal,de az idö minden sebet begyógyít.

Fel a fejjel a rossz után egy jó jön majd meglátod!!

2008. máj. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
egy ilyen pasi miatt nem szabad ilyet mondjal.meg sen erdemelt teged.az ido majd segit.foglald el magad valamivel.meglatod majd eljon az igazi aki szeretni fog es te leszel ma mindene.tudom most nagyon faj nem erdekel semmi.de fel e fejjel.egy ilyen gazem,ber miatt mar boccs hujeseg szomorkodni.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2008. máj. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm midnenkinek. igyekszem túllépni
2008. máj. 3. 17:53
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát ha ez téged alapba nem ábrándít ki... Most komolyan? Mit szeretsz benne? Egy kapcsolat (bármilyen kapcsolat) alappillére a tisztelet. Ő pedig ezekszerint nem nagyon tisztel téged.

Azonkívül van egy ilyen mondás; "akiért érdemes meghalni, azért élni kell" , ne felejtsd el!


Nekem is volt egy ilyen "időszakom", nem akartam tovább élni az illető nélkül. Tudod mért nem öltem meg magam? Mert vannak álmaim, és ezeket valóra akarom váltani!

Minden jót neked, és ne aggódj, mindig azt hiszed, hogy ennél már nincs is nagyobb szerelem... PEDIG mennyire hogy van! Neked is lesz egy férjed, és gyerekeid, és ha te is akarod, nagyon nagyon sokszor boldog lehetsz még :) Csak akarnod kell.

2008. máj. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is átéltem hasonlót!

"Talán Isten úgy akarja, hogy találkozzunk sok nem hozzánk illő emberrel, mielőtt találkozunk az igazival. Így mikor végre találkozunk vele, tudunk majd hálásak lenni ezért az adományért"

"Ne vesztegesd idődet arra, aki nem tart Téged érdemesnek arra hogy veled töltse"

Kitartás, ennél az érzésnél, amit most érzel, már csak jobb jön!!!!!!!!!!!!!! :-)

2008. máj. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek. és igazatok van. túl kell valahoyg lépni ezen is, csak olyan nehéz
2008. máj. 4. 10:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Nehezs, de legyn noi buszkeseged! Higyj teljes erodbol abban h kapsz egy sokkal jobbat es rendesebbet, es ugy lesz meglatod! Te sokkal jobbat erdemelsz! majd meglatod h mennyire fogja banni, h elveszitett, es akkor TE leszel az, akinek nem fog kelleni, mert boldog leszel massal. Erdemes kiprobalni. Adj masnak is eselyt, h kozelebb keruljon hozzad, mert igy c sak eltaszitod magad mellol a rendes pasikat! Sok sikert
2008. máj. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi
2008. máj. 8. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!