Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire szerethet a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szerethet a barátnőm, aki minden más fiúért folyton el akart hagyni? 1 éves kapcsolatról van szó, állítása szerint nagyon szeret... hihető?

Figyelt kérdés
Nem csalt meg sosem, de ha jött valaki, akkor vele mindíg lelécelt volna. Most pedig reklamál mert nem akarok tőle többé kapcsolatot, és nem hiszem el, hogy valaha is szeretett. Jól tettem, hogy többet nem járok vele?
2008. máj. 3. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem te is tudod erre a kérdésre a választ! Talán csak azért kellettél neki, hogy ne legyen egyedül. Ez önző dolog, nem is értem, hogyan mehetett ez 1 évig... Én a helyedben nem bírtam volna eddig se. Keress olyat, aki megbecsül
2008. máj. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jezusom hogy engedhetted ezt!!!!!!!!a hekyedbe reg otthagytam volna.csakn kihasznal teged es igazan sosem szeretett teged.csak voltal hogy ne legyen egyedul.szakits vele.szereintem megcsalt teged anelkul nhogy rajottel volna.nagyon jol tetted.nem vagy te senkinek a rongya hogy mikor kellesz akkor jo vagy mikor ugy tarja kedve meg ezt muveli.
2008. máj. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az előttem lévőnek igaza van... Sztem is tuti megcsalt, csak ügyesen csinálta! Nagyon jól tetted, hogy szakítottál, nehogy vissza fogadd!!
2008. máj. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ilyen egyébként a kapcsolatunk alatt kétszer fordult elő, és a második után szakítottam. Remélem nem csalt meg, de köszönöm a válaszokat még egyszer!
2008. máj. 3. 18:21
 5/5 anonim ***** válasza:
nAGOYN JÓL TETTED:D döntse már el h kit akar
2008. máj. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!