Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tuduk túllépni rajta, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tuduk túllépni rajta, mit csináljak? Túl vagyok már az egész nap zokogós időszakon, mégis veszettül hiányzik...

Figyelt kérdés

Volt egy srác 3 hónapig találkozgattunk. Iszonyatosan szerelmes lettem belé, én még ennyire szerintem nem szerettem senkit. Nem feküdtünk le, mert még csak randizgattunk. A távolság miatt vége lett, tehát nem rajtunk múlt, barátként váltunk el. Ritkán beszélünk. És mivel nem haragszom rá, folyton rá gondolok, nem tudom elfelejteni.

Pl.: ha msn-en ki van hozzá írva, hogy fürdik, akkor egyből szétvet az ideg, hogy készül valahova, és becsajozik. Akkor órákig szenvedek ,hogy hol van kivel van, mit csinál.

Újból összejönni hülyeség lenne, mert a távolság miatt tényleg nem működne. 4 hónap után eljutottam oda, hogy túl KELL rajta lépnem, de nem megy a kiábrándulás, mindenről ő jut az eszembe :(

Mit csináljak? Jól gondolodm, hogy egy másik pasival könnyebb lenne?

20 éves vagyok egyébként, szóval előttem az élet.


2008. máj. 3. 18:51
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
iwiw-en is mindig lesem, hogy az az "egyedülálló" mikor vált át másra :S
2008. máj. 3. 19:00
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Biztos fogsz majd itt tippeket kapni, hogy hogyan felejtsd el őt. Hasonló volt velem is. És majdnem belehaltam :-(((

De egy nagyon kedves barátom segített. Ő azt mondta, hogy ÉLJEM ÁT! Mert ez az ÉLET! Az, hogy azon tépem az agyamat, hogy hogyan kellett volna, hogy sjanálom magamat, stb. Fetrengjek a depiben, mert ami utána jön, az mindenképpen jó. Mert minden, ami intenzív: jó és minden, ami semleges: sz@r.

És tudod, mit? Igaza volt. Még ha nagyon nehezen láttam is be. Kívánom, hogy neked is sikerüljön, kitatás :-)

2008. máj. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
* sajnáltatom magam
2008. máj. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát szia! Sszerintem fogd csak fel úgy a dolgokat, hogy talán még szeret is! De hogy így kellett lennie. Okos dolog volt, hogy elfogadtátok, hogy így nem megy. Egyébként szerintem ő se tudta olyan könnyen túltenni magát ezen az egészen...

Tényleg előtted az élet, szerintem kezdj el ismerkedni! Mindenképpen jó lesz, rossz nem lehet. Ha idejében rájössz, hogy esetleg az aktuális pasival nem épp a legjobb, és egyszerűen nem jó, akkor sincs baj... de tényleg... azért vannak még igazán aranyos srácok, nem is kevés :) Majd megismersz valakit, és talán még jobban szerelmes leszel :)

Sok nő hiszi azt, hogy már soha többet nem lesz ekkora szerelem az életébe...

Ezt a pasit meg szerintem próbáld meg elfelejteni. Nuku msn, nuku telefon, szinte semmi. Töröld iwiwről is! Hidd el, hatásos. Nem lesz ott, nem tudod nézegetni.. nem fogsz stresszelni. Csak felejtsd el. Nyugodj meg. Tudd, hogy ő is boldog, és tudd elengedni! Ha a sors azt akarja, úgy is találkoztok majd megint!

Szóval ha igazán szereted, meg kell tudnod nyugodni, hogy ő is jól van, Te is jól vagy, és rajta.. ismerkedj.

Sok sikert kívánok!

2008. máj. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

"Mert minden, ami intenzív: jó és minden, ami semleges: sz@r. "

Ezt hogy érted?

2008. máj. 3. 19:11
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Tudnéd kéne, hogy amíg rajta forogsz, addig nem fogsz másokat észerevenni. Egy kicsit erősebben érzel mint kéne.

De erre az a legjobb módszer ha törlöd msnről és az iwiwjét pedig nem nézegeted. Ha összejön mással, mégis mit tudsz tenni? Amíg napi jelleggel ellenőrzöd őt, adig ne is várd azt, hogy majd túlleszel rajta. Ha felejteni akarsz, akkor pakolj el magadtól mindent ami rá emlékeztet, és járj társaságba. Ha ezt nem teszed meg, akkor fogsz még kínlódni bőven. Egyszer el kell kezdened...

2008. máj. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem naponta csinálom.

Előbb msnen külön csoportba tettem, így nem látom, iwiwen meg egyre többször sikerül megállni h ne nézegessem

Érzem hogy valamilyen szinten kezdek túllépni rajta, de van, hogy visszaesek, és sírva alszom el :(

2008. máj. 3. 19:19
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az első válaszadó vagyok. Nos ezt úgy gondoltam, hogy amíg egyedül voltál (vagy nem ismerted őt) addig az érzelmi görbéd egy egyenes vonal volt. Amikor pedig beleszerettél ebbe a srácba, akkor nagyon elment ez a görbe egy pozitív irányba. Most, hogy szakítottatok, pedig egy nagyon negatív irányba mutat a görbe.

Namost, ezek után neked kell eldöntened, hogy mi az, amire vágysz? Hogy mindig egy egyenletes szintet mutasson ez a görbe, vagy kilengjen akár pozitív, akár negatív irányba? Ha ez utóbbira vágysz, akkor el kell fogadnod, hogy az egyik pillanatban a pokolban érzed magad, de lehet, hogy utána a menyország jön...

Én így látom a dolgokat (egyébként nekem az utóbbi kell, mert ami nem intenzív (akár pozitív, akár negatív értelemben)az nem jó). Az ÉLET nem mindig hoz pozitív dolgokat, de a negatívok sem feltétlenül rosszak. Hiszen, gondold meg, ha nem lennének csalódások, akkor mennyire unalmas lenne az élet, nem? Tudom, ezt most nehéz elfogadnod

2008. máj. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ez egy hosszabb folyamat!! Főleg, ha egy nagy szerelemről van szó. Velem is volt már így, és igen, hosszú időbe telt... de egyszer megtörtént. Nekem volt egy szám, ami nagyon emlékeztetett rá, és nagyon nagyon sokáig végig se tudtam hallgatni. Aztán egyszer megtört a jég, azóta szeretem a számot, mert átérzem. Az emlékk, ami hozzá fűzödik, nagyon szép. És mára át tudom érezni ezt a szépséget.

Az utóbbi hozzászólónak igaza van, amíg ezeket nem teszed meg, addig nem jutsz ki ezekből. El kell engednek, különben még mmindig része az életednek!

2008. máj. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Értem, szóval, ha egyenletes, akkor semmi extra nem történik az életemben, de ahhoz, hogy pozitív történjen, benne van a pakliban a negatív, amit be kell vállalni ...
2008. máj. 3. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!