Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenki megtalálja a párját?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki megtalálja a párját? Vagy tényleg van, aki egész életére egyedül marad?

Figyelt kérdés
Én kezdem föladni... Ja,26 éves lány vagyok.
2008. máj. 4. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Van, aki 70 éves korában keres (és talál) párt magának - pl. mert az előző párja meghalt, és ezt addigra heverte ki.

Szerintem ne add fel - de ne is ugorj az első jelentkező karjaiba :-)

Írd meg talán részletesebben, hogy mi a probléma!

Keress, és találni fogsz.

2008. máj. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nyugi,én 21 leszek két hét múlva és már feladtam:)
2008. máj. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én 24 éves koromig vártam (fiú vagyok),és rájöttem hogy megérte.Valóban nem kell bárkivel leállni.Elfog jönni az igazi,de nyitott szemmel kell járni,mert nem dobják be az ablakon az IGAZI párodat.SOK SIKERT!!!
2008. máj. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha így állsz hozzá, hogy föladod, meg nem mész a dolgok elébe, akkor tényleg nem lesz senkid! Egy ismerősöm pont ebben a cipőben jár, mint te! Végighallgattam már annyiszor, hogy "nekem soha nem lesz egy normális pasim", vagy "nekem soha nem lesz családom" ... :((

Hát ha csak otthon gubbaszt, akkor tényleg nem lesz senkije!!! Hiába magyarázom el neki, hogy menjen el szórakozni, ismerkedni, csak ül és várja a "herceget". De azt hozzáteszem, hogy az elvárásai meg igencsak magasak!


Szóval nehogy föladd! Kitartás és majd eljön az, aki színt hoz az életedbe! Én is így voltam 21 évesen, addig nem volt egy normális pasim sem, aztán tök véletlenül egy diszkóban rátaláltam! Ennek már 4 éve és most készülünk összeköltözi és családot alapítani!


Hajrá!!!

2008. máj. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudoma storydat a sracokkal, h miert adtad fol. De egy dolog ami fontos, es egy nagy hiba amit a lanyok elkovetnek: ne vigyel at erzelmeket egy regi kapcsolatbol egy ujba. Mindenki megerdemel egy eselyt. Ha a sracok piszokul viselkedtek veled, attol meg lehet h a kovetkezo nem lesz olyan.Adj egy eselyt masnak, es adsz igy eselyt magadnak is!! En a mostani kapcsolatom majdnem tonkretettem, mert "minden srac mucsok". Nem szabad! Erre rajottem, adtam neki egy eselyt, h bebizonyitsa, h boldogga tegyen, es az vagyok. sok sikert! Es ne add fel! Magadnak teszel azzal rosszat.
2008. máj. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jajj ez a föladás! Miért? Eddig ennyire küzdöttél-küzdöttél pasiért? Rá vagy görcsölve a dologra! El vagy keseredve, szenvedsz emiatt... ez nem jó. Általában az embereknek nem a szenvedő emberek jönnek be. Lazíts már egy kicsit! Érezd jól magad! csinálj olyan dolgokat, amik érdekelnek, amit élvezel! Ne punnyadj be! Örülj magadnak, szeresd magadat! Mutasd meg a világnak, hogy te akkor is jól érzed magad, akkor is jó nő vagy, és mindenki megb?szhatja.

A jövőben a fiú, akivel összejössz majd hálát adhat az égnek, hogy őt választottad!

2008. jún. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!