Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem? Ha összejötte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Ha összejöttem egy házasságban élő csajjal. Akinek nincs gyereke! és nagyon megtaláltuk egymást! és dobná a férjét örökre? Annyira kínos.

Figyelt kérdés
2012. júl. 13. 00:23
 1/10 anonim ***** válasza:
nézzél inkább animéket
2012. júl. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tehát egy asszonnyal jöttél össze. (az már nem csaj)

Amúgy meg, ha dobja a férjét, akkor hajrá. (nők általában hamarabb megteszik)

De mindenesetre jobb lenne, ha békén hagynátok egymást.

2012. júl. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ő van házasságban nem te. Majd eldönti hogy otthagyja-e a paliját miattad vagy nem.
2012. júl. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hány éves ez a "csaj" ? Hát ez elég gáz szitu . Nyílván nem jó a házassága ha a férjét veled csalja . Készélj fel rá hogy a férje ezt nem fogja szó nélkül hagyni ha kiderül .
2012. júl. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
5-ös te már igen "csak" tapasztalt lehetsz, ha így látod!
2012. júl. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha te nem arra vágysz, hogy te legyél a 2. férje és vele éld le az életed, akkor inkább bánsd meg kicsit, hogy visszatérjen a férje mellé. Én ezt tenném.
2012. júl. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szióka! Megértem a helyzetet de én is hányok az ilyentől. a családomból apám a keresztanyám és a húgom nyaraélni van én itthon mardtam anyámmal.. 1 órája mutatkoztam be a hapsijának.. meg se merte mondania nevét úgy kellett kirángatni belőle.. apámék tudnád emnnyit veszekedtek tönkretették az életünk. apám e szent neki gyereke is van valahol. Ha tehetia csaj még kölök előtt legyen vége a házzasságnak..ne tegyetek tönrke egy családot!... 16/L
2012. júl. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
8-as könnyű lerázás
2012. júl. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem vágynék olyan csajra, aki velem csalja a férjét. Nem azt mondom, vannak kivételek (név szerint tudok is egyet), akinek ez bejött, mégis általában érdemes megfontolni, hogy mennyire lehet megbízni egy nőben, akit ilyen simán ki lehetne tépni egy házasságból...
2012. júl. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
micsoda egy féreg vagy....
2014. jan. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!