Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges lenne hogy örökre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges lenne hogy örökre együtt maradjunk?

Figyelt kérdés
Lenne egy kérdésem 17 vagyok, a barátom 18.Több mint fél éve vagyunk együtt, és nagyon imádjuk egymást.Minden tökéletes, kiegyensúlyozott a kapcsolatunk...Néha kisebb vita de még nem vezstünk össze, úgy igazán sosem..Mindketten szeretnénk együtt maradni örökre és őszintén már ha nem lennénk ennyire fiatalok az eljegyzés is lehetne. Mert minden nap találkozunk, néha nálam is alszik..Szex is volt már, meg minden nagyon jó,és nagyon össze vagyunk szokva.. A barátom már mondta is 3-4 év múlva eljegyez és suli után(egyetem) elvesz...Lehetséges lenne ez? Van olyan akinek sikerült már?És ha igen mennyire tartós lehet?
2008. máj. 4. 19:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

:) Hát ha ezt így előre meg lehetne mondani, akkor nem lenne semmi izgalmas az életben! De kétesélyes, valakiknek bejön és valakiknek nem, az viszont biztos, hogy mindkét félnek tennie kell a dologért!

Kívánom, hogy sikerüljön nektek!

2008. máj. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Jajj en is szeretnem ezt tudni a baratommal, de az a baj, h a ferfiak sokat igernek...aztan egy ido utan elmarad minden mi szep, vagy megun v valami, ha nwem vigyazol a kapcsolatodra. Szerintem tartsd a kapcsolatod, szeresd tovabbra is, de ne gondolj ennyire elore. En 20 vagyok, a baratom is,egy es fel eve egyutt vagyunk, o viszont nagyon fel hazassagrol beszelni. Pedig o is neha "elszolta" magat h jajj milyen jo lenne ha ...es hazassag stb. de ez a ferfiaknal normalis, h almodoznak ok is, csak sajnos ok ezt nem kifejezetten rad ertik, hanem maga a hazassag otletet szeretik. Nem akarlak kiabranditani, szerintem ha a baratod benne van a dologban akkor jo, de eloszor csak eld az eleted, amugyis fiatal vagy h lekosd annyira magad.Ha viszont annyira rendes lesz, es szeretni fogjatok egymast, akkor hagyjad h a dolgok maguktol alakuljanak ki, ne vard elore, nehogy aztan nagy csalodas erjen. Sok szerencset nektek!
2008. máj. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ebben a korban ez sokaknál igy van, főleg ha első szerelem. Az elején azt hiszed, tiétek a világ, ti vagytok a tökéletes pár. Ez tök jó, de előttetek az élet, egyetem, munka, akkor tapasztaljátok meg igazn, miről szól az élet. Ez jó most, ki tudja, lehet, minden ugy lesz ahogy akarjátok, de ne gondoljatok ennyire előre, mert elronthat mindent, csak szeressétek egymást és bizzátok a jövőre a többit.
2008. máj. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Kegyetlenül szeret és nála jobb ember nincs a világon és tudom és érzem is hogy nekem ő az igazi , am. tényleg komolyan gondolja.Egyre jobban!

Volt a múlt héten 3nap míg azt hittük terhes vagyok(pedig ez lehetetlen volt)..Álmos voltam kívános, és késett a menszeszem is..Vettünk tesztet és negatív lett.

Ma beszélgettünk erről, mert jöv. hónaptól gyógyszert szedek majd és h volt egy ilyen kijelentése, h ha 21 leszek már nem akarja elvetetni.Ha véletlen becsúszna...Nem szándékkal csak ha becsúszik..Meg mikor a szemembe néz és megölel és azt mondja "Szívem! Imádlak csak veled akarok maradni örökre.." Akkor igaz lehet h komolyan gondolja a házasságot??Meg mindent??

2008. máj. 4. 19:37
 5/13 anonim ***** válasza:
Igaz lehet, de azért fél év távlatából ne vonj le messzemenő következtetéseket. Eleinte mindenki előtt ott a rózsaszín köd. Térjetek vissza a témára az egyetem után, ahogy írtad:)Remélem, hogy néhány év múlva is így gondolkodtok:) Sok szerencsét !!!!)(Zárójelben jegyzem meg, hogy nekünk is sikerült csak én egy évvel idősebb voltam anno)
2008. máj. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ezt neked kell tudnod.ne ertsd felre de nemszeretem ha vki ilyen kerdeseket tesz fel ezen az oldalon.most mi honnan tudjuk hogy komolyan gondolja e vagy sem?kozulunk senki sem ismeri a baratodat.ha te ugyerzed komoly akkor hidd el,egyebkent meg idovel majd kiderul.es attol hogy ma olyan szep minden meg hogy ilyen szepeket mond meg nemkell rogton felvenni a rozsaszin szemuveget.foleg nem 17 evesen es ugy hogy egy fel eve vagytok eggyutt.amikor en voltam fel eve eggyutt a parommal o is ilyeneket mondott,gyerekek minden.ma mar tobb mit egy eve vagyunk eggyutt ugyanugy szeretjuk egymast de realisabban allunk a dolgokhoz es sajnos a tavkapcsolat miatt nemtudom meddig birjuk meg.ugyhogy ne almodozz inkabb becsuld azt amid van.ha titeket egymasnak rendeltek rajossz idovel,nemkell annyira sietni.na sok sikert!
2008. máj. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ÉLvezd azt, hogy együtt vagytok, fölösleges enniyre előre tervezni és görcsölni rajta, ha egymésnak vagytok teremtve akkor úgyis sikerülni fog..mmint a házasság:D

szurolok

2008. máj. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

sose tervezz enynire előre..:) ilyenkor minden tökéletes de nagyon fiatal vagy .. és ez tapasztalat! én 1 évig nme veszekedtem a barátommla és 2 év után szétentünk!!

vigyázz a kapcsolatotokra! és élj a mának!!

2008. máj. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
16 évesen én is azt hittem, hogy örökre együtt leszünk a párommal, jól elvoltunk mi is szerettük egymást, majd 18 éves lettem összeköltöztünk, rá fél évre szétmentünk. Ezt így előre soha nem lehet tudni. Bnőm a párjához feleségül ment 19 évesen, most 21 és már csak tűrik egymást, mert a szülők miatt nem akarnak elvállni. Soha nem lehet tudni mit hoz a jövő. Ne éld bele magad semmibe, mert nagyot fogsz esni.
2008. máj. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
De én is kívánom hogy minden úgy sikerüljön ahogyan szeretnéd!
2008. máj. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!