Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Keptelen vagyok kifejezni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keptelen vagyok kifejezni az erzeseimet. Hogy valtoztassak ezen? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Ha van egy fiu aki tetszik nekem, es en is bejovok neki , keptelen vagyok neki az erzelmeimrol beszelni. Felek, hogy visszael vele, kiszgaltatottnak ereznem magam. Miert van ez? Hogy tudnek ezen valtoztatni? Megjegyeznem, hogy masoknak (csalad) sem szivesen meselem el hogy erzek, inkabb magamba folytom.
2012. júl. 13. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Barátnőm ugyanilyen! Nem Veled van a gond! A Párodnak kellene kihoznia belőled, hogy bátran, szabadon merj vele bármiről beszélni! El kell érnie, hogy megnynílj neki, érezd, hogy bízhatsz benne, stb... Persze ehhez idő kell, végtelen türelem és bizalom! Ha érzed, hogy a Párod megbízik Benned, Te is megfogsz benne, könnyebb lesz! ÉS ehhez meg is kell találnod az igazit.... Sok sikert!
2012. júl. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. Én is féltem, hogy sebezhetővé válok... volt, aki csak megkövetelte, hogy mutassam ki az érzéseim... és volt, aki kihozta belőlem.
2012. júl. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) A legutobbi "barátom" inkább szakított, ahelyett, hogy időt adott volna nekem...
2012. júl. 13. 17:59
 4/7 anonim ***** válasza:

Az elsőnek nagyon nagyon igaza van!Én is ilyen vagyok,teljesen!

Mondjuk én voltam olyan szerencsés,hogy mindig érdekeltem annyira egy egy fiút,hogy megvárja amíg ki tudja hozni belőlem az érzelmeket,hogy ki is mondjam őket.

Aki viszont türelmetlen volt(amellett,hogy elmondtam neki előre,hogy bocsánat de ilyen vagyok és kész),azzal nem is bántam,hogy vége lett.

Most meg már boldog párkapcsolatban élek,és nagyon jól megy már az érzések kimondása:9

Minden a megfelelő partneren múlik,ne aggódj!

2012. júl. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne is bízz meg senkiben túl gyorsan, azt csak tényleg kihasználják. Az elsőnek igaza van... de! miért! ír! minden! mondat! végére! felkiáltójelet?!
2012. júl. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én vagyok az első. 1) Köszönöm mindenkinek az egyetértést! 2) A nyomatékos kiemelést szerettem volna a felkiáltójellel megerősíteni, de nem tudatosan. Észre sem vettem, hogy mindenhová felkiáltójelet rakok, a habitusom miatt is lehet ez. Ha zavar, bocsi! Úgysem fogod többször elolvasni....
2012. júl. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én barátom is nehezen mondja ki az érzéseit. Sajnos vannak ilyenek.: ) Mióta együtt vagyunk, ritkán de kimondja, de nem nyaggatom:) de tudom, hogy szeret és ez a lényeg:)19/L hidd el, ha olyan partnerrel hoz össze a sors, akinél érzed, hogy bízhatsz benne akkor menni fog az.:)
2012. júl. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!