Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rájöttem, hogy megcsal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem, hogy megcsal a barátnőm egy (vagy több) roma fiúval. Most mit csináljak? (teljesen sokkot kaptam ettől az egésztől)

Figyelt kérdés
Csütörtökön bukott le, mikor is itthon hagyta a telefonját és valaki hívta. Én felvettem és egy ismeretlen férfi hang szólt bele, miután rájött, hogy nem a barátnőmmel beszél lerakta. Akkor már sejtettem valamit, ezért megnéztem az üzeneteit. Ilyenek szerepeltek ott, hogy most már jöhetsz, írj ha vagy, ma xy-hoz gyere. Megnéztem a fényképeit is és tele volt töménytelen mennyiségű képpel, ismeretlen (roma) fiúkkal az egész. Pózol is velük, hol ruhában, hol meztelenül, hol félmeztelenül, van hogy egyszerre több emberrel is. És amin nagyon meglepődtem az a hely volt. Teljesen lepukkant házakban készültek a képek, mondhatni putriban. Nem tudom felfogni épp ésszel, hogy hogyan tudott ilyen helyekre eljárkálni és hogy miért? A szülei tehetős emberek, nem nélkülözött soha sem, mi sem vagyunk éppen szegények, nagyon jól tanul az egyetemen is és soha nem szerette az igénytelenséget, erre tessék. Miért lehetett erre szüksége? (megkérnék mindenkit, hogy normálisan válaszoljon)
2012. júl. 14. 17:56
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
elolvastam amit írtál.. ledöbbentem... és sajnállak, a csajt én a helyedbe leoltanám és kidobnám, a többit nem mondom mert nem adok tippeket ilyesmire...az már más dolog..
2012. júl. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Tesó én komolyan megsajnáltalak :( Ha egy nőnek ez kell akkor menjen.... Te meg hagyjad had dugassa szét magát, de te többé ne legyél vele!! Soha nem bocsájthatsz meg neki!!!!
2012. júl. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 Diavolino44 ***** válasza:
100%
Sörétes!!!!!!!!!!!
2012. júl. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Dobd a francba. Hülye k*rva.
2012. júl. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
követi a mai divatot sajnos...legjobb amit tehetsz, hogy örökre elfelejted a r*bancot és alaposan megfürdesz (mert kitudja, hogy előtted együtt volt-e a cigányokkal)
2012. júl. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki,undoritó amit csinál.
2012. júl. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, ez szörnyű... :( Remélem nem kaptál el tőle semmit. Ja és rúgd ki hogy csak úgy repüljön!
2012. júl. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
72%

Lehet hogy futtatják, kényszeritik erre....

Nem drogozik ? Nincs erre nyom ?

2012. júl. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 jin ***** válasza:
60%

Hol vannak ezek a putrik?

Lesz itt meg sok égő áldozat !csak mar isten őket előre fekete gyász színben tervezte...

2012. júl. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 szokogreta válasza:
Figyelj gondolkozz felnőttként. Ha a barátnőd valóban nem tűri az igénytelenséget, és valóban tehetős családból származik, mint ahogy azt állítottad akkor nem hinném, hogy önszántából tenne ilyet. Nem gondoltál arra, hogy esetleg zsarolják valamivel, talán pont a pénzével. Ne ítéld meg elsőre.
2012. júl. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!