Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a "szünetben" a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a "szünetben" a barátnőm lefeküdt mással, aztán kiderült, hogy terhes tőlem, akkor a gyereknek ezt felül kellene írnia? Ti hogy gondolnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
El kellett utaznommunka miatt egy előre nem tervezetten hosszabb időre. A barátnőm végig hajtogatta, hogy majd megvár, de "benne volt a pakliban" mindkettőnk részéről, hogy másképp alakul. Aztán egy hét múlva rájött a "mindennek vége" érzés, azt hitte nem akarom vele tovább folytatni. Akkor este szomorúságában leitta magát és lefeküdt egy volt munkatársammal. Reggelre rájött, hogy hülyeséget csinált és elszégyelte magát, de ami történt megtörtént. Pár nap múlva kiderült, hogy 5 hetes terhes tőlem.
2012. júl. 16. 16:34
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
48%

1. lépés: Verd szét a munkatársad fejét.

2. lépés: Bocsáss meg a nődnek.

3. lépés: Neveljétek fel a gyereket.


Üdv! Mr. Eko

2012. júl. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
82%
A gyerek nem ír felül semmit. Ezt tőle függetlenül kell mérlegelned, hogy megtudsz-e bocsátani vagy sem.
2012. júl. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
90%
hát mondjuk vezesd vissza h a fogantatás kb egybe eshet e a "szünettel".
2012. júl. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
85%

"Verd szét a munkatársad fejét."

Miért is? Ő aztán pont nem tehet semmiről. Gondolom úgy tudta, a csaj szabad.


Amúgy meg kéne beszélnetek a barátnőddel, meg akarjátok-e tartani. Ettől függ minden más.

2012. júl. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
27%
Ne bocsáss meg neki, mert egyértelműen egy r*banc. A fattyát meg nevelgesse úgy ahogy akarja ez a kapcarongy.
2012. júl. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
90%
Biztos hogy a tiéd? Irány a vizsgálat, aztán folytatódjon a történet.
2012. júl. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 Csegi89 ***** válasza:
52%
Megcsalt ba.zdmeg!! Ha megszületik a gyerek akkor is meg fog csalni... Jó ez neked?
2012. júl. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Én biztos vagyok benne, hogy az enyém, de egyébként belemenne a lány is a tesztbe, ha megszületik.
2012. júl. 16. 16:54
 9/33 anonim ***** válasza:
80%
A gyerekért ha kiderül,h tényleg a tiéd vállald a felelősséget azt meg döntsd el,h vele akarsz-e maradni vagy sem.Én nő vagyok de az a véleményem,h ebből már nem lesz normális kapcsolat egy tüske mindig ott marad.
2012. júl. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
80%

egy a lényeg, akármi is lesz, a gyermeked nem tehet róla!

Nekem nem kellene így már a párom.. mindennek vége érzés? ugyan kérlek..

2012. júl. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!