Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mostanában valahogy kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában valahogy kevésbé kíván a párom. azt mondja, szeret és le nem cserélne senkire, és én ezt érzem is, de akkor mi a baj? régebben mindig letámadott... és most meg ha heti egy van akkor talán letámad... többször nem megy...

Figyelt kérdés

most meg már kiborultam miatta mert rosszul esik, és már én is sírtam, ő is sírt... ááááá


egy lány (18)


2008. máj. 5. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Függ attól is, hogy mennyi ideje vagytok együtt. Ahogy múlik az idő, egyre kevesebbet vannak együtt "úgy" a párok.

Én a páromon ezt konkrétan akkor vettem észre, mikor elkezdett dolgozni egyetem mellett. Hirtelen fáradt lett és már nem kívánta a szexet. Jó, végül is ez érthető...

Nincs valami munka vagy fokozott stressz a kapcsolatotokban?

2008. máj. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
dehogynem , nagy a prés. ő is dolgozik, meg én is, de én ehhez képest rengetegszer megkívánom, majdnem mindig nagyon, ő meg nem. :( és másfél éve vunk együtt
2008. máj. 5. 18:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Támadd le te.
2008. máj. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!