Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok a tanáromba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a tanáromba, aki egyébként az egyik legjobb barátom is, mit tegyek? Kicsit bonyolult.

Figyelt kérdés

Már az elején szögezzük le: huszonéves lány/nő vagyok, nem kis csitri. Voltam már szerelmes, ezért biztos vagyok benne, hogy ez is az. A tanárom nem férfi, hanem nő.


Ha ezen túltettétek magatokat, akkor olvassatok csak tovább!


Szóval már régebb óta ismerem őt, eddig csak barátok voltunk, egy ideje viszont már a tanítványa is vagyok (idegennyelv - kiscsoportos oktatás).

Nagyjából egy hónappal ezelőtt kezdődött nálam ez az érzés, ami már egyre erősebb. Lassan már úgy telnek a napjaim, hogy alig eszem, iszom, csak azt várom hogy kezdődjenek az órák és sose legyen végük. Alig bírok koncentrálni mindig azon kapom magam h ő jár az eszemben, vagy őt nézem... Annyira gyönyörű kívül is, belül is.

Ami tán pozitívum, bár lehet, inkább tetőzi a problémát, hogy elég sok baja van a pasikkal és jó párszor említette már nyilvánosan is, hogy lehet, ki kéne próbálnia csajokkal, meg egyéb ilyen célzásai voltak. Sokszor hihetetlenül kedves velem, megérint, megsimogat, stb, de félek, ebbe csak én magyarázok bele dolgokat és ez szimplán csak a barátság jele nála.

Ami a legrosszabb, hogy nekem ecseteli a szerelmi életét, én pedig próbálok mint jó barátnő a legjobb tanácsot adni, de közben meg azt kívánom, bárcsak megutálná az összes pasit és akkor tán lenne esélyem. Vagy nem tudom...

Ne értsetek félre, nem csak a szexuális részére gondolok, hanem tényleg, tiszta szívemből szeretem!

Egyébként nekem is van egy kapcsolatom, ami úgy ahogy van katasztrófa, és egy pasival vagyok együtt (mindig is hozzájuk vonzódtam), ezért sem értem, hogy most mi ez az egész? Miért érzem ezt?

És egyáltalán mit kéne tennem? Komolyan gondolkodtam már rajta, hogy elmondom neki, de nem merem, mert félek, megutálna, ez az egész elrontaná a barátságot is, amit annyira féltek.

Mi legyen, mit tegyek? Annyira nehéz így asszisztálnom az érzelmi életéhez, miközben bármi amit mond egyre több darabra töri a szívemet...


Kérek mindenkit, csak az válaszoljon, aki normális dolgokat tud hozzáfűzni, esetleg tapasztalt már ilyesmit, de a "de beteg vagy", "leszbi", stb megjegyzéseket kérem, mellőzzétek!


2012. júl. 18. 17:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nos, a képletből nyugodtan kivehetjük, hogy a tanárod, hiszen nem közoktatásról van szó ha jól értem, innentől pedig azzal jön össze akivel legálisan megteheti (tehát mondjuk felnőtt).


Így a dolog leegyszerűsítve annyi, hogy beleszerettél a barátnődbe, miközben mindketten hetero kapcsolatban vagytok. Ez szerintem (már hogy mindketten hetero kapcsolatban vagytok) valamennyit könnyít a dolgon, mert bármit teszel, az nem fog leszbikus nyomulásnak tűnni. Először is a pasidat szerintem nyugodtan kirakhatod, aztán elsírhatod neki a dolgot és egy meghitt pillanatban elmondhatod azt is, hogy másba szerettél bele, de nagyon bonyolult a dolog. Figyeld a reakcióit, nyilván nem könnyű ez, de csak te érzed, hogy szerinted lenne-e esélyed nála.

2012. júl. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 okoska31 ***** válasza:
100%

meglátásom szerint alapból egy nagy adag szeretet hiánnyal indulsz, plusz nem passzoltok sok mindenben a pasiddal.

a tanárnődbe pedig nem mint nőbe, hanem mint emberbe szerettél bele - a személyiségét, a lelkét. csak női testben van.


egy dolgot tehetsz: kockáztatsz.


azon túl, hogy elfelejted ezt az érzést.


bár nem vagyok se bi, se homo, azért nem gondolom, hogy attól, hogy valaki nyilvánosan olyat mond, hogy lehet, ki kéne próbálnom, tényleg így is gondolja.


de, ha normálisan közeledsz felé, és intelligens ember, akkor az ő vágyaitól függően intelligens módon fog reagálni. vagy így - vagy úgy, de szerintem nem lesz veszélyben a barátság - max. szünetel egy kicsit, ha ő nem érez, nem akar úgy érezni, mint Te.

2012. júl. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

szval eddig csak pasid volt és most jött elő belőled egy érzés egy másik nő iránt? (testileg és lelkileg egyaránt?).

és a férfiakhoz még vonzódsz testileg? (most biszex lettél?).


rizikós de nagyon. főleg h most nem tudod biztos h vonzódik e a nőkhöz.

derítsd ki. hozd fel a témát, h ő volt e már nővel (akár smárolás szinten is). le fogod majd szűrni a beszélgetésből h ehhez hogyan viszonyul.

2012. júl. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat!

Reagálnék rájuk, bár lehet, kicsit hosszú lesz, ez esetben elnézést kérek érte!


Igen, tudom, hogy felnőtt emberek nyugodtan összejöhetnek, semmi sem tiltja. Nem is ezzel van a gond. A gond a tanár mmivoltával csak annyi, hogy kb mióta tanít engem, azóta kerültünk így közelebb egymáshoz. Régebben is tanított, akkor lettünk jó barátok aztán egy ideig csak fb-on tartottuk a kapcsolatot és most h indult megint csoportja, rögtön írt nekem, h nem akarok-e járni hozzá megint...

És igazából itt kezdődött minden el, vagy fordult rosszra.

Plusz mivel ugye csoportban tanulunk mások is vannak, nem tudok vele úgy beszélni semmiről, utána meg mindig rohan, mert nagyon sok órája van. Kb csak a fb-os beszélgetések maradtak meg, de hát úgy azért mégsem fogok belekezdeni a nagy vallomásba...


A párommal már 5 éve vagyunk együtt, együtt is élünk úgyhogy annyira nem könnyű kiraknom, de tény, h pl ma is elsírtam a barátnőmnek kicsit a bánatom (meg ő is nekem az övét) és céloztam már rá, hogy van más, akit szeretek, de az "és ki az?" kérdésre nem tudtam mit mondani...

De egyébként is, most ő van inkább maga alatt, mert nagyon csúnyán átverték és most azon túl, hogy vigasztalom, nem szeretnék belemenni az én érzéseim kitárgyalásába, mert félő, hogy úgy jönne ki, csak kihasználom az alkalmat, hogy most össze van törve és még jobban szeretetre vágyik, mint máskor.


Sokszor volt már egyébként, hogy órán beszélgettünk a homoszexualitásról, stb és ilyenkor mindig kijelenti, h neki nincs baja vele, sőt, szimpatizál velük, és lehet jobban járna, ha inkább a lányokkal próbálkozna. Szóval nem csak egyszer célzott rá. Meg sokszor direkt én provokálom ki ezt a témát és mindig veszi a lapot, szívesen beszél róla, elmondja a véleményét, stb, szóval sosem hárítja a kérdést, sosem mondja h jó most már elég ebből.

A másik dolog pedig, hogy együtt lakik egy lánnyal, aki elvileg csak lakótárs és barát, de azért nekem kételyeim vannak afelől, h csak ennyi volt/van köztük, mert sokszor ezzel kapcsolatban is szokott célozgatni...


Igen, arra én is gondoltam, hogy ez csak szeretethiány a részemről de azért vannak sokan akik szeretnek. Szóval úgy nincs hiányom. Max szerelem-hiányom van. Nem tudom...


Őszintén szólva már régebben is volt, hogy tetszettek nők párszor, de azért nem így, nem ennyire. Nem ébresztettek bennem ilyen intenzív és tartós érzelmeket. Magyarán szerelmet eddig nem éreztem nő iránt, csak pasi iránt.


És igen, vonzódok hozzá testileg és lelkileg egyaránt. Eddig több volt a lelki, meg igyekeztem kiszorítani a fejemből a másra irányuló gondolatokat, de ma úgy volt felöltözve, hogy hűűha. Nem vagyok az az ember, aki a külsőségek alapján ítél, de ma nem csak szép, de szexi is volt, hogy hát öhm... sikerült eléggé megbizonyosodnom róla h testileg is vonzódom hozzá. Nagyon.


Teljesen igazatok van, hogy valahogy meg kéne tudnom, ő hogy áll pontosan a témához, és aztán elmondani neki, de nem tudom, hogyan mondjam el? Hogy kezdjem és mikor? Legalább egyszer tudnánk 1-2 órát négyszemközt, komolyan (és nem neten) beszélgetni, akkor talán el tudnám neki mondani.

2012. júl. 18. 18:12
 5/17 A kérdező kommentje:

Igazából a legrosszabb az, hogy minden áldott nap 6 órát töltök vele egy helyiségben, nagyon közel hozzá, jó párszor megérint vagy csak becéz, és ha ez magában nem lenne még elég, közben látom rajta, hogy mennyire ki van a kapcsolata miatt,látom és tudom, hogy sírt és sajnos tudom azt is hogy hiába szemét az a pasi, ő még mindig szereti.

A sok "hidd el, rád talál a szerelem", a "találsz majd jobbat, tuti" és a "nagyon szép vagy, biztos hogy lesz valaki aki ezt értékelni fogja"-mondatok helyett legszívesebben odamennék, megcsókolnám és megmondanám, h felejtse el azt a f.szt, meg a többit is, itt vagyok én, velem legyen, mert nálam jobban senki sem szereti, és én tényleg megbecsülném és értékelném, hogy ha az "enyém" lenne.

De hát ezt nem mondhatom. Úgyhogy csak ülök, bólogatok és próbálom vigasztalni, belül meg bőgök mint egy hülye...

2012. júl. 18. 18:25
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

ha közölni akarod vele akk ne interneten. csak személyesen.

légy biztos a dolgodba, és előtte szakíts a barátoddal. elég hülyén venné ki nála a dolog h otthagytad egy csaj miatt (neki ez megalázó lenne).

esetleg a lakótársánál titokba érdeklődhetnél h tényleg csak barátság van e köztük v ilyesmi. meg kéne tudnod h lánnyal lépett e kapcsolatba ilyen téren. ha igen, akk sima ügy.

2012. júl. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű. Kirakod a pasid, elsírod neki, hogy minden pasi egy disznó, majd rátérsz a témára, hogy lehet a lányokkal jobban kijönnél.
2012. júl. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 kissodon válasza:
100%

Szia Kedves Kerdezo!


tudom ez sova'ny vigasz, de ez annyira sze'p, hogy filmet kellene csina'lni belo''le!


szerintem hi'vd el valahova', moziba, vacsora'zni, ismerd meg jobban, e's ke'so''bb ma'r tudni fogogod, hogy viszonozza e az e'rze'seidet, egyszeru''en a szeme'be kell ne'zned e's la'tni fogod.

Csak aze'rt mondom mert e'n nagyon sokszor voltam szerelmes a'ltalam ele'rhetetlennek hitt szeme'lyekbe, e's ke'so''bb nagyon megba'ntam, hogy megsem pro'ba'ltam! (bocsi nem mu''ko''dik a billentyu''zetem)

2012. aug. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Köszönöm a válaszodat! Lehet, hogy másnak ez szép, nekem sokkal inkább fájdalmas már. Egy hónapja írtam ki ezt a kérdést, de az érzelmeim és a helyzet azóta sem változott.

Vacsorázni még nem, de ebédelni már nem egyszer voltunk és sok közös programot csináltunk. Ezek alatt sokmindent megtudtam róla, de valahogy pont azt az egy dolgot nem, hogy hogy állna ehhez a témához. Hogy állna hozzám. Mondta már nem egyszer, hogy szeret, de sajnos elég valószínű, hogy csak mint barátot...

Mindegy, eldöntöttem, nem élhetek így tovább, tennem kell valamit. Jelenleg épp azon fáradozom, hogy egy-két napot együtt tölthessünk csak mi ketten és ha akkor sem nyílik meg nekem jobban ezen a téren, akkor rászánom magam, és elmondom neki amit érzek. De nagyon félek, hogy a válasz több lesz, mint elutasító...

2012. aug. 16. 17:15
 10/17 kissodon válasza:
100%

Szia!

Bocsájts meg kérlek, ha tapintatlan voltam. Nem gondoltam bele, hogy valószínűleg a poklok poklát járod meg amikor e sorokat képernyőre vetetted. Én nagyon szórítok nektek, remélem minden úgy alakul ahogy eltervezted, és bízom benne, hogy ősszejöttök. Eléggé ismered, ahogy kivettem a szavaidból, de lehet titkon ugyan úgy érez mint te.

;-)

2012. aug. 17. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!