Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim feltekeny volt azokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim feltekeny volt azokra a fiukra akikkel sokat beszeltem msn-en. Eskuszom mar nem birom! Mit tehetnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!A pasim feltekeny volt azokra a fiukra akikkel sokat beszeltem msn-en es raadasul olyan jo baratjuk voltam hogy nekem ontottek ki a szivuket es mindent elmondtak nekem.A pasim arra kert tiltsam ki a listambol azzal a feltetellelhogy o is kitiltja azt a ket lanyt akire en feltekeny voltam.Ma megkert arra hogy ne beszeljek azzal a fiuval anyira sokat akit csak en tudok felviditani akinek nagyon jo baratja vagyok es akit szivbol szeretek(mint baratot).Es ma nagyon sokat sirtam mert veszekedtunk mert mondtam neki hogy en mar minden olyan fiut kitiltottam a listamrol akivel sokat beszeltem(az o keresere).De neki meg mindig van ket leany akivel sokat beszel csakhogy en nem tiltom meg hogy baratai legyenek.Es o meg azal jott hogy velem mindegyik fiu akart jarni akivel anyit beszeltem es azert feltekeny.nekem nagyon roszul esett mert tiszta szivembol szerettem azokat a fiukat de bele meg szerelmes vagyok ugyhogy kenytelen voltam ot valasztani.Most meg nagyon rosz hogy ilyen feltekeny pedig tudja hogy egyikkel sem jartam amikor akartak velem mert akkor nagyon joba voltam a pasimmal(akkor meg nem jartunk)es neki elmondtam.Most meg.....De en meg ugy sirtam..interneten beszeltunk akkor is es azt mondtam hogy nem haragszok.Tulajdonkeppen nem is haragudtam csak nagyon nagyon roszul esett de nem mondtam meg neki.Szerintetek mit csinaljak?Beszelni akartam vele de csak veszekedes jott ki az egeszbol.Ugyhogy en mar nagyon szomoru vagyok ket jo baratot egy pasi miatt hat ilyet...
2008. máj. 5. 19:01
1 2
 1/12 anonim válasza:

Szia!

Én is ebben a cipőben jártam nem rég.Én 2 évig voltam azzal a fiúval.Nekem már szinte nem lehetett fiú barátom mert ő halálosan féltékeny volt meg ilyesmi.Pedig én hagytam h azzal barátkozzon akivel akar csak aza lényeg h ő az enyém legyen mert szerettem.Nem birtam tovább szakitottam vele.Ez csak egy ok volt a sok közül..Sajnáltam mert szeretem még most is (nem rég történt) de akkor is az én boldogságom az első én szerintem ha nem vagyok boldog hogy legyen boldog a kapcsolatom?Édesanyám is mindig ezt mondta nekem ha a lány boldog akkor boldoggá tudja tenni a férfit is de a férfi megint más kérdés és szerintem ebben egyetértenek néhányan..És hiába mondta h megváltozik nem egy idő után minden jó és szép de utána minden kezdődött előlről..Szval én csak azt tudom mondani amit én is tapasztaltam.De a döntés a tiéd sok sikert! És légy boldog!Remélem tudtam segiteni Üdv Tina

2008. máj. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Koszi hogy valaszoltal!
2008. máj. 5. 19:24
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia! Valamiért nem bízik benned! Azt kellene tőle megkérdezni, hogy miért? Persze nem úgy, hogy veszekedésbe megy át a beszélgetés. Mondd meg neki, h mennyire bánt téged, hogy nem bízik benned, holott nem adtál rá okot. Talán az is megoldás lehetne, hogy megmutatod neki a beszélgetéseket, hogy nincs mitől tartania. Egy idő után szerintem már nem fogja érdekelni, mert látja, hogy nincs miért aggódnia! Sok sikert :-)
2008. máj. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azaz hogy minden egyes alkalomkor DIREKT megmutatom neki hogy mit beszeltunk es akkor sem!Mit tegyek?Koszi szepen a valaszokat!:*
2008. máj. 5. 19:35
 5/12 anonim válasza:
Ugyanilyen helyzetben voltam. Elegem lett. Dobtam. Fellélegeztem. Sírva kerestem meg a régi barátokat. Nem bántam meg...
2008. máj. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
XD HA EMGM UTATTAD NAPLÓZOTT BESZÉLGETÉST ÉS GUYIS xd AKK NAON LÁMA LEHET A PALI JO ÉNSE VOK EGY " SZISZÁM TUDOM HOGY HA KILÉPEK A 20 MÉTERES KÖRZETEDBÖL BIZTOS VO KBENNE HOGY OAN VAGY MNIT EGY APÁCA" TIPUS :d DEHA BE BIZONYITJA AKK BOCSI + PUSZI + KI ENGECTELÉS :d S REMÉLHETŐELG Ő CEMMI BAJ PUSZI ÉS ÖCCE JÖNA KIENGECTELÉS IS :)
2008. máj. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Koszi szepen hogy valaszoltatok!Varom a tovabbi valaszokat!
2008. máj. 6. 06:10
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát eltudom képzelni cegénykém h mien rossz lehet most neked!:(

Nálunk is voltak ienek, az én párom is isszonyatosan féltékeny, ő mondta h eddig soha nem volt ien féltékeny, csak h nem akar elveszíteni meg naon szeret meg stb.:)és naon yol eset,megminden de akkor is:)Nálunk az volt a baj, h van egy srác aki járni akart velem, de már csak úgy telintünk egymásra mint tesok, és neki ez nem teccet, meg h myvipen a sok komment oda-vissza, ő bedurcizot, én megmondtam neki h soha nem hagyom ott meg ő nekem a tökéletes pár meg minden, és utána még minig durcizot, és tod mit csintam?! nem érdekelt, majd megnyugszik hidd el, te tudod h mi az igazság és neki is muiztad, akko meg sztem tovább nincs értelme naon ezzel foglalkozni, majd belátja h semmi értelme ennek! De mostanába már nem 1re féltékeny hanem 2-re:D a másik pasi az ő sulijába jár és arra jobban féltékeny, kicsit idegesítet már, még ma napig szívja velük a vérem, hülyeségből:D de vmikor komolyra megy a dolog ha én mek buliznide már nem érdekel!!, de sztem a baridra HAGYD RÁ az egészet, majd megnyugszik!:)

Rem segítettem:)Pusza:)

2008. máj. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen,segitettel:)koszi szepen hogy valaszoltal!:*
2008. máj. 6. 14:26
 10/12 anonim ***** válasza:
Tedd lapátra azt a marhát!!!
2008. máj. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!