Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 éves pasi vagyok 17 éves a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves pasi vagyok 17 éves a barátnöm, 3és fél honapja vagyunk együtt. A barátnöm szüleivel lenne egy icipici gondom! Mennyi idö kell, hogy megenyhüljenek a szülők?

Figyelt kérdés
Mindent megengednek talikat stbstb...itt is aludhat nálam soxor, de én náluk még nem aludtam, nem mindha fontos lenne csak kivi vagyok mennyi idönek kell eltelnie ahhoz hogy a szülök ilyesmit is megengedjenek részéröl... én dolgozom, ö suli nehezebb megoldani, szerintettek? Valami baj lehet vagy cask szülöi féltés?
2008. máj. 5. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Szuloi feltes 100%
2008. máj. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és ha nálam alszik nem féltik? amugy tudják hogy van szexuális életünk!
2008. máj. 5. 20:15
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem vagytok még olyan sok ideje együtt és a szülőknek idő kell. Ezt nem lehet megmondani, hogy mennyi, függ attól, te vagy-e az első barátja, illetve a szülők beállítottságától. Nagyon nehéz egyes szülőknek "elengedni" a pici lányukat :-) Szóval ha mindegy hol alszotok, akkor ez szerintem ne izgasson.
2008. máj. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szülei vannak zavarban, ezért nem engedik. Ez ellen nem tudsz semmit tenni, ez rajtuk múlik
2008. máj. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolom nem akarják, hogy a másik szobában ott szeresd a kislányuk.
2008. máj. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

kb az a nagy helyzet, hogy egy dolog tudni, hogy a kicsilányunk szexuális életet él és egy tök más dolog szembesülni vele, hogy éppen kefélik a szomszéd szobában.

ez sajnos ilyen.


Nem féltés, ha elengedik hozzád, akkor benne és benned is bíznak. Tudják és elfogadják, hogy ti mit csináltok. Csak megtapasztalni nem akarják.


Nekem is volt egy barátnőm, akivel gyakorlatilag együtt éltünk, de ha hazamentünk hozzájuk, akkor külön szobában aludtunk. Igaz mi átlopództunk egymáshoz, de a látszatra ügyelni kellett. :)

2008. máj. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szia.... hát igen ez nem egy kellemes dolog.... tudom azért mert én 3 hónapja járok egy sráccal és az anyum nagyon nem csípi de majd az idő eldönt mindent és ugy is megenyhül a szive ... lényeg hogy legyél kedves figyelmes és ha lehet akkor ne nagyon csókolgasd a barátnőd a szülei elött mert az inritálja őket:S(sok sikert)
2008. máj. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!